عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

رساندن پرچم عدالت به دست صاحب اصلي آن از مأموريت‌هاي امام بود

رساندن پرچم عدالت به دست صاحب اصلي آن از مأموريت‌هاي امام بود
سه شنبه 3 اسفند 1389  12:44 ب.ظ

استاد حوزه و دانشگاه:
رساندن پرچم عدالت به دست صاحب اصلي آن از مأموريت‌هاي امام بود

خبرگزاري فارس: استاد حوزه و دانشگاه گفت: امام خميني سه هدف بركناري رژيم شاهنشاهي و سلطنت، ايجاد جمهوري اسلامي و رساندن پرچم عدالت به دست صاحب اصلي را دنبال مي‌كرد.

به گزارش خبر گزاري فارس از شيراز، حجت‌الاسلام مهدي طائب در مراسم ميلاد حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) اظهار داشت: رهبر كبير انقلاب توانست به دو هدف بركناري رژيم شاهنشاهي و ايجاد جمهوري اسلامي دست پيدا كند و ايشان خود نيز مي‌دانست كه جانشينش كيست و چه كسي پرچم عدالت را به دست صاحب اصليش مي‌رساند.
وي بيان داشت: تمام كساني كه از امام حكم و مسئوليت گرفتند طي مشورت به مسئوليتي منصوب شدند، اما فقط براي تنها كسي كه از امام مشورت نكردند در مورد مقام معظم رهبري بود.
طائب تصريح كرد: از آيت‌الله محمد گيلاني كه در دوران امام در مجلس خبرگان حضور داشته‌اند نقل شده كه امام (ره) اعلام كردند كه مقام معظم رهبري را گزينه مناسب رهبري و ادامه دهنده و نگه دارنده پرچم دانستند.
اين استاد حوزه و دانشگاه عنوان كرد: پرچم عدالت‌خواهي بايد به دست صاحب اصلي آن يعني حضرت بقيةالله (عج) برسد تا عدالت را در جهان نمايان كنند. تنها امامي كه با تابلوي عدالت معرفي شده امام زمان (عج) بوده چرا كه اين امام به عنوان صاحب پرچم عدالت معرفي شده است.
وي ابراز داشت: براي ظهور حضرت خواستن ما كافي نيست چرا كه امام زمان متعلق به ايران نيست و متعلق به تمام كشورهاي اسلامي و مسلمانان است.
طائب تصريح كرد: در كشورهاي اسلامي پرچم عدالت‌خواهي يكي يكي بالا مي‌رود و تمام مسلمانان جهان خواهان آزادگي هستند و اگر در عربستان نيز اين اتفاق بيفتد به ظهور نزديك‌تر مي‌شويم.
اين استاد دانشگاه در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به پيروزي‌هاي كشورمان در جنگ تحميلي بيان داشت: يكي از دلايلي كه ما در اين نبرد هشت ساله پيروز شديم اين بود كه به خاطر خدا و در راه پروردگار جنگيديم.
وي در تمجيد از مقام امام خميني (ره) اظهار داشت: امام يك الگو براي جهانيان بود چرا كه بسياري از مسائلي كه دشمنان گمان آن ‌را نمي‌كردند تغيير داد.
طائب در پايان سخنانش اذعان داشت: مقام معظم رهبري معتقدند كه كشور در مقابل فتنه واكسينه شده و ديگر كسي از اين موضوع در ايران لطمه نمي‌بيند، البته مردم كشور بايد بصيرت خود را به مردم جهان نشان دهند.
انتهاي پيام/ن20/ك

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها