عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

همايش توجيهي آموزشي تعاوني‌هاي مسكن مهر خوزستان

همايش توجيهي آموزشي تعاوني‌هاي مسكن مهر خوزستان
سه شنبه 3 اسفند 1389  12:46 ب.ظ

اسفندماه در اهواز برگزار مي‌شود؛
همايش توجيهي آموزشي تعاوني‌هاي مسكن مهر خوزستان

خبرگزاري فارس: مسئول طرح مسكن مهر اداره تعاون خوزستان از برگزاري همايش آموزشي توجيهي براي تعاوني‌هايي فعال در ساخت‌وساز مسكن مهر استان در اسفندماه خبر داد.

رضا هوشمند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار داشت: اين همايش با حضور اعضاي بيش از 200 تعاوني مسكن مهر خوزستان در مركز استان برگزار مي‌شود.
وي هدف از برگزاري اين همايش را آشنايي و آگاه ‌ساختن تعاوني‌ها با محوريت موضوع مسكن مهر و امور مربوط به ساخت‌وساز در استان به منظور ايجاد شتاب فزاينده براي رسيدن به اهداف برنامه‌ريزي‌شده در سند تعاون استان و تسريع در روند تكميل اين طرح‌ها عنوان كرد.
هوشمند با اشاره به اينكه حدود يك هشتم از كل تعاوني‌هاي طرح مسكن مهر كشور در خوزستان است، گفت: پيشرفت كار طرح مسكن مهر در خوزستان نسبت به ديگر استان‌هاي كشور وضعيت نسبتاً خوبي دارد.
وي گفت: بيشتر اعضاي تعاوني‌ها سهم آورده خود را واريز نموده‌اند، بنابراين مشكل عمده اين بخش حل شده و با تمام قوا براي رساندن تعاون استان از حيث مسكن به جايگاه اصلي خود تلاش ‌مي‌كنيم.
مسئول مسكن مهر تعاون استان تاكيد كرد: با اجراي پروژه‌هاي بزرگ مسكن مهر در شهرها و روستاها، توليد انبوه ساختمان از حالت سنتي خارج شده و به سمت صنعتي‌سازي و فناوري نوين ساختمان سوق داده شده است.
وي اظهار داشت: در فناوري نوين ساختمان اگر سيستم‌هاي مختلف پروژه در اجرا دچار افت شود و از مصالح ساختماني غير استاندارد و غير كارخانه‌اي استفاده شود و نظارت لازم به عمل نيايد، مسلماً سيستم‌هاي فناوري نوين دچار مشكل مي‌شوند و در اين زمينه در طرح مسكن مهر استان مشكلي وجود ندارد.
هوشمند گفت: تلاش مجموعه دست‌اندركاران اجراي اين پروژه، تكميل به موقع و با كيفيت طرح مسكن مهر در استان است.
وي تاكيد كرد: براي ساخت و راه‌اندازي پروژه عظيمي همچون يك شهر جديد نياز به هماهنگي و ارتباط گسترده بين دستگاه‌هاي مرتبط و نيز فرهنگ‌سازي و مشاركت و تقويت نهادهاي مردمي است كه اين پيش نيازها در حال شكل‌گيري است.
اين مقام مسئول تصريح كرد: طرح مسكن مهر يك اقدام خداپسندانه توسط دولت خدمتگزار است و ورود افراد نيكوكار و خير در زمينه‌هاي مختلف اعم از ساخت مدارس، اماكن عمومي، بيمارستان و ... در محله‌هاي مسكن مهر، ضمن رونق كسب و كار، مشكل مسكن جوانان را نيز برطرف خواهد كرد.
انتهاي‌پيام/غ20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها