عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

دشمنان به دنبال كساني هستند كه با ولايت فاصله دارند

دشمنان به دنبال كساني هستند كه با ولايت فاصله دارند
سه شنبه 3 اسفند 1389  12:46 ب.ظ

مسئول اداره اروپاي شرقي سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي‌:
دشمنان به دنبال كساني هستند كه با ولايت فاصله دارند

خبرگزاري فارس: مسئول اداره اروپاي شرقي سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي گفت: امروز دشمنان به دنبال آنهايي هستند كه با ولايت فقيه فاصله دارند و اين افراد به راحتي در دام شياطين گرفتار مي‌شوند.

به گزارش خبرگزاري فارس از قزوين به نقل از روابط عمومي سپاه استان قزوين، حجت‌الاسلام سيد احمد حسيني الست در جمع بازنشستگان و پاسداران سپاه استان قزوين بيان داشت: امروز مقام معظم رهبري پرچمدار عزت و سربلندي نظام اسلامي است و كساني كه با ولايت همراه شده‌اند در طوفان‌هاي سخت در امان خواهند ماند و نمونه اين افراد امروز بسيار است.
وي ادامه داد: همه آن كساني كه در طول انقلاب اسلامي از قطار انقلاب پياده شدند آنهايي بودند كه مولا و رهبر خويش را به درستي نشناختند و همين عدم شناخت و فقدان بصيرت موجب انحراف آنها شد و امروز دشمنان به دنبال آنهايي هستند كه با ولايت فقيه فاصله دارند و اين افراد به راحتي در دام شياطين گرفتار مي‌شوند.
مسئول اداره اروپاي شرقي سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي كشور اضافه كرد: در فتنه 88 نيز برخي از همين خواص جاهل و بي‌بصيرت منحرف شده و بازيچه دست دشمن قرار گرفتند.
وي در ادامه با اشاره به تحولات اخير مصر و تونس تصريح كرد: امروز فقدان رهبري واحد در مصر موجب شده است كه مردم انقلابي مصر نتوانند به خواسته‌هاي اصلي خود دست يابند و اگر اين رهبري در انقلاب اسلامي ما هم نبود قطع يقين امروز بدترين شرايط را حتي بدتر از زمان شاهنشاني داشتيم.
حسيني الست خاطر‌نشان كرد: اما وجود رهبري چون امام و مقام معظم رهبري موجب شده است تا دشمنان نظام نتوانند به ملتي كه رهبري فرزانه و مدبر و هوشيار دارد تهاجم كنند.
وي در ادامه با اشاره به سياست دولت در برخورد با دشمنان توضيح داد: سياست دولت احمدي‌نژاد در برابر دشمنان حالت تهاجمي دارد نه تدافعي و همواره رئيس جمهوري و دولت نهم و دهم سعي كرده‌اند كه دشمن را زير سؤال ببرند، قبل از آن كه دشمنان ما را با سؤالات و شبهات خود دچار چالش سياسي كنند.
وي اعلام كرد: در وزارت خارجه نيز آقاي احمدي‌نژاد همين عامل را دنبال مي‌كند و معتقد است كه بايد در ديپلماسي در برابر دشمنان حالت تهاجمي داشت و همواره دشمن را زير بمباران سؤالات قرار داد تا او نتواند از خود تهاجمي داشته باشد و همواره در مقام دفاع برآيد بنابراين اين ما هستيم كه از دشمن سؤال مي‌كنيم و او بايد پاسخگو باشد.
مسئول اداره اروپاي شرقي سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي كشور در اين مراسم بر ضرورت بصيرت و معنويت و ولايتمداري و پيروي از رهبري تأكيد كرد.
انتهاي پيام/آ30/ك

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها