عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

‌ديدار المپيادي‌‌هاي ورزش بانوان وزارت نفت با ايتام مازندران

‌ديدار المپيادي‌‌هاي ورزش بانوان وزارت نفت با ايتام مازندران
سه شنبه 3 اسفند 1389  12:46 ب.ظ

در اقدامي نو صورت گرفت؛
‌ديدار المپيادي‌‌هاي ورزش بانوان وزارت نفت با ايتام مازندران

خبرگزاري فارس: اعضاي ستاد اجرايي نخستين المپياد فرهنگي ورزشي بانوان زير 26 سال وزارت نفت با حضور در كميته امداد امام خميني(ره) محمود آباد از ايتام دلجويي كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهرستان محمودآباد، همزمان با برگزاري نخستين المپياد ورزشي بانوان زير 26 سال وزارت نفت در روز ميلاد با سعادت حضرت خاتم الانبيا و امام جعفر صادق (ع)‌، دبير و سرپرست‌كل مسابقات به همراه اعضاي ستاد اجرايي، اسلامي نماينده اداره‌كل ورزش وزارت نفت و ناظر اين المپياد و نماينده تيم‌هاي شركت كننده و حجت‌الاسلام والمسلمين ميريحيي رئيس كميته فرهنگي عقيدتي المپياد با حضور در كميته امداد امام خميني (ره) شهرستان محمودآباد به دلجويي از ايتام پرداختند.
در اين ديدار فضلي رئيس كميته امداد امام خميني (ره) محمودآباد با تقدير از مسئولان برگزاري اين المپياد و ترغيب جمع حاضر به كمك رساني به اين قشر، توجه مسئولان را به ارزش معنوي اين اقدام فرهنگي معطوف داشت.
علي گلچين دبير اجرايي و سرپرست كل المپياد هم در اين مراسم با بيان اينكه توجه به ايتام و نيازمندان در فرهنگ ما از بدو اسلام وجود داشته است، گفت: با رجوع به رفتار امام علي (ع) نسبت به ايتام و عنايتي كه بزرگان دين نسبت به اين مسئله داشتند و همچنين مسئوليتي كه دين اسلام برعهده ما قرار داده ما هر اقدامي در اين زمينه انجام دهيم بسيار ناچيز است.
رئيس امور ورزش شركت ملي گاز ايران، ديدار امروز را به عنوان شروع حركت‌هاي خداپسندانه براي كمك رساني به اين عزيزان دانست و از خداوند متعال توفيق اجراي اين فعاليت‌ها را در سراسر صنعت نفت خواستار شد.
سپس حجت‌الاسلام والمسلمين ميريحيي رئيس كميته فرهنگي عقيدتي المپياد اين حركت خيرخواهانه را يك توفيق در حين برگزاري مسابقات المپياد بانوان دانست و ضمن آرزومندي براي نهادينه كردن اينگونه فعاليت‌ها در سراسر وزارت نفت، خود و ساير همكاران را به سرعت بخشيدن در انجام كارهاي خير دعوت كرد.
انتهاي پيام/ل30/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها