عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ايجاد شركت‌هاي حمل و نقل بين‌المللي در استان سمنان

ايجاد شركت‌هاي حمل و نقل بين‌المللي در استان سمنان
سه شنبه 3 اسفند 1389  12:48 ب.ظ

مديركل حمل و نقل سمنان خبر داد:
ايجاد شركت‌هاي حمل و نقل بين‌المللي در استان سمنان

خبرگزاري فارس: مديركل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان سمنان با تاكيد بر اينكه بايد شركت‌هاي حمل و نقل بين‌المللي در استان سمنان در بخش حمل و نقل جاده‌اي فعال شود، توجه به اين مسئله را از برنامه‌هاي خود در سال آينده دانست.

داود فهندژسعدي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سمنان، بر لزوم اجراي طرح هدايت و مديريت ناوگان به صورت آنلاين در استان سمنان تاكيد كرد و ادامه داد: اين طرح نيز در سال آينده اجرايي و بومي‌سازي مي‌شود.
وي اضافه كرد: در بخش حمل و نقل با توجه به شرايط منطقه، مانيتور كردن همه محورهاي مواصلاتي به ويژه در حوزه سمنان - مشهد يكي از اولويت‌ها و سعي مي‌شود تا طرح نظارت تصويري به خوبي به مرحله اجرا درآيد.

* بهره‌برداري از 15 مجتمع خدماتي و رفاهي در سمنان
مديركل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان سمنان درباره افزايش شمار مجتمع‌هاي خدماتي و رفاهي در محورهاي مواصلاتي استان سمنان با توجه به يكنواخت بودن بسياري از اين مسيرها نيز گفت: گسترش مجتمع‌هاي خدماتي و رفاهي يكي از مهم‌ترين برنامه‌هايي است كه تاكيد فراوان پيگيري مي‌شود.
فهندژسعدي با بيان اينكه هم‌اكنون 19 مجتمع خدماتي و رفاهي در راه‌هاي استان سمنان مشغول به فعاليت هستند، اظهار داشت: در سال آينده نيز 15 مجتمع ديگر در راه‌هاي اين استان به بهره‌برداري مي‌رسد.
وي بيان كرد: سرمايه‌گذاران بخش خصوصي با درنظر گرفتن شرايط استان سمنان، آمادگي خود را بريا ايجاد مجتمع‌هاي بين‌راهي در راه‌هاي اين استان اعلام كرده‌اند.
مديركل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان سمنان با بيان اينكه مهم‌ترين مشكل در راه‌اندازي اين مجتمع‌ها موارد ايمني و ترافيكي راه‌هاست، گفت: افزايش شمار اين مجتمع‌ها، به طور يقين سبب ارتقاي سطح خدمات و كاهش سوانح جاده‌اي مي‌شود.
استان سمنان با داشتن 8 هزار و 612 كيلومتر راه شامل بزرگراه، راه اصلي، راه فرعي و راه روستايي يكي از استان‌هاي پهناور كشور است.
با بهره‌برداري از طرح‌هاي سفر رهبري و دو سفر رياست جمهوري، استان سمنان يكي از مترقي‌ترين استان‌هاي كشور در حوزه راه است.
استان سمنان پنجمين استان وسيع كشور با طول بيش از 600 كيلومتر است كه بافت اجتماعي استان در طول اين مسير شكل گرفته است.
‌مسافت بين شهرستان‌هاي بزرگ استان سمنان حداقل 100 كيلومتر بوده و در ضمن استان سمنان در مسير اصلي مسافرت‌هاي كشور قرار گرفته است.
مسافراني كه قصد تشرف به بارگاه امام رضا‌ (ع) را دارند، بايد از استان ما عبور كرده و در هنگام بازگشت نيز استان سمنان مسير اصلي اكثر مسافران است.
خستگي و خواب‌آلودگي رانندگان در جاده‌هاي استان سمنان بيشتر است.
انتهاي پيام/ل10/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها