عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

31 بانوي كاراته‌كاي گيلان عازم اصفهان شدند

31 بانوي كاراته‌كاي گيلان عازم اصفهان شدند
سه شنبه 3 اسفند 1389  12:48 ب.ظ

براي حضور در رقابت‌هاي انتخابي تيم ملي كاراته؛
31 بانوي كاراته‌كاي گيلان عازم اصفهان شدند

خبرگزاري فارس: 31 كاراته‌كاي گيلاني براي حضور در مسابقات انتخابي تيم‌ ملي بانوان كاراته عازم اصفهان شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس از رشت، نايب رئيس هيئت كاراته گيلان عصر دوشنبه در جريان اعزام ورزشكاران مذكور با تبريك ميلاد پيامبر اكرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) اظهار داشت: در مسابقات انتخابي تيم‌هاي ملي كاتا و كوميته 34 بانوي گيلاني حضور دارند.
فريبا سعيدي ادامه داد: طبق اعلام فدراسيون، براي ايجاد انگيزه بيشتر و در راستاي قهرمان‌پروري هيئت‌‌هاي كاراته استان‌ها با افزايش سهميه استان‌هايي كه در مسابقات برون مرزي و بين‌المللي سال گذشته حضور داشته‌اند، موافقت شد.
وي افزود: افرادي كه به مسابقات آسيايي هنگ‌كنگ‏، صربستان و گوانگ‌جو اعزام شدند مي‌توانند علاوه بر سهميه جداگانه هيئت‌هاي خود در مسابقات انتخابي تيم ملي حضور يابند.
نايب رئيس هيئت كاراته گيلان با اشاره به زمان برگزاري رقابت‌هاي انتخابي تيم ملي در اصفهان خاطرنشان كرد: مسابقات انتخابي تيم ملي در بخش بانوان روزهاي پنجم تا هفتم اسفند جاري در اصفهان برگزار مي‌شود.
وي با بيان اينكه بانوان گيلاني در پنج رده سني كاتا شركت مي‌كنند، اظهار داشت: در كاتاي انفرادي رده سني 14 تا 15 سال مليكا نظام‌دوست و فائزه نوروزي در اين مسابقات حضور دارند.
سعيدي اضافه كرد: در كاتاي انفرادي رده سني 16 تا 17 سال نيز ساناز اشرفي و مينا ابراهيمي و در كاتاي انفرادي رده سني بزرگسالان سميرا بهمن‌يار و زهرا بزرگ‌زاده با حريفان خود مسابقه مي‌دهند.
به گفته وي، در كاتاي تيمي رده سني جوانان و اميد، فائزه نوروزي، مليكا نظام‌دوست و مائده ابراهيمي از گيلان به ميدان مي‌روند.
نايب رئيس هيئت كاراته گيلان ادامه داد: در كاتاي تيمي رده سني بزرگسالان زهرا بزرگ‌زاده، سميرا بهمن‌يار و رقيه قرباني از گيلان در مسابقات انتخابي شركت مي‌كنند.
وي با اشاره به اينكه مسابقات كوميته گيلان در سه رده سني شركت‌كننده دارد، افزود: در كوميته 14 تا 15 سال در وزن 47- كيلوگرم زهرا پروانه و مائده ابراهيمي شركت مي‌كنند.
سعيدي عنوان داشت: در وزن 54- كيلوگرم فائزه نوروزي و مطهره رجب‌خواه مسابقه مي‌دهند و در 54+ كيلوگرم كتايون حسن‌پور و زينب عزيزي در مسابقات انتخابي تيم ملي بانوان شركت مي‌كنند.
به گفته وي، در سبك كوميته رده سني 16 تا 17 سال و در وزن 48- كيلوگرم شادي خودبين و لاله خورسندي از گيلان حضور دارند و مهتاب اسماعيلي و سارا رحيمي در وزن 53- كيلوگرم و شباهنگ سيف و فهيمه حسن‌زاده در 59- كيلوگرم با رقيبان مسابقه مي‌دهند.
نايب رئيس هيئت كاراته گيلان بيان داشت: در وزن 59+ كيلوگرم نيز پريناز و پريما مرادي به عنوان نمايندگان گيلان حضور دارند.
وي درباره سبك كوميته كاراته بزرگسالان اظهار داشت: در وزن 50- كيلوگرم فاطمه قاسمي، صديقه ساجدي و سميه عطابخش از گيلان مسابقه مي‌دهند.
سعيدي افزود: در وزن 55- كيلوگرم ندا بروشك و فاطمه رضايي و در وزن 61- كيلوگرم، آلاله صعودي و ندا دلدار با حريفان ديدار مي‌كنند و در وزن 68- كيلوگرم پريسا نيك‌فطرت و ليدا قنبري روي تاتامي مي‌روند.
نايب رئيس هيئت كاراته گيلان خاطرنشان كرد: در وزن 68+ كيلوگرم ريحانه تختي‌نيا و سحر گچكار به عنوان نمايندگان گيلان در اين وزن با حريفان ديدار مي‌كنند.
به گفته وي، حميرا عباسپور به عنوان مربي كاتا، معصومه ديوبند مربي كوميته 15 تا 14 سال، فاطمه كريمي مربي 17 تا 16 سال و ستاره موسوي نيز به عنوان مربي بزرگسالان تيم گيلان را در اين دوره از رقابت‌ها همراهي مي‌كنند.
سعيدي همچنين كبري شفاعتي به عنوان سرپرست و ليلا يزداني داراي درجه RB داوري را از همراهان نمايندگان گيلان در اين دوره از مسابقات معرفي كرد.
انتهاي پيام/ج20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها