عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

كشاورزي كرمانشاه به مصاف نيماي نور رفت

كشاورزي كرمانشاه به مصاف نيماي نور رفت
سه شنبه 3 اسفند 1389  12:48 ب.ظ

در سومين روز مسابقات جوانان واليبال باشگاه‌هاي كشور در آمل؛
كشاورزي كرمانشاه به مصاف نيماي نور رفت

خبرگزاري فارس: در سومين روز مرحله نهايي مسابقات واليبال جوانان باشگاه‌هاي كشور در سالن پيامبر اعظم (ص) شهرستان آمل كشاورزي كرمانشاه به مصاف نيماي نور رفت.

به گزارش خبرگزاري فارس از آمل، سومين روز بازي‌هاي مرحله نهايي مسابقات جوانان باشگاه‌هاي كشور با برگزاري بازي بين تيم‌هاي كشاورزي كرمانشاه و مؤسسه نيماي نور پيگيري شد.
بعد از اين بازي، تيم ميزبان جوانان كاله آمل در سالن پيامبر اعظم (ص) اين شهرستان به مصاف تيم شهرداري ياسوج مي‌رود.
بنا درخواست اداره تربيت‌بدني و تاييد سازمان ليگ فدارسيون واليبال، آمل ميزبان اين دوره از مسابقات است و هشت تيم راه يافته به مرحله نهايي مسابقات واليبال جوانان باشگاه‌هاي كشور از روز شنبه رقابت‌هاي خود را به‌مدت يك هفته آغاز كرده‌اند.
در روز نخست اين دوره از مسابقات كه با انجام چهار بازي پيگيري شد از گروه اول كاله آمل با نتيجه سه بر يك از سد آبفاي سمنان گذشت و تيم آب منطقه‌اي خراسان شمالي نيز با نتيجه سه بر يك شهرداري ياسوج را شكست داد.
همچنين در اين روز از گروه دوم تيم پره سر گيلان سه بر دو از كشاورزي كرمانشاه پيشي گرفت و گل گهر سيرجان نيز با نتيجه سه بر يك پيروز ديدار با مؤسسه نيماي نور بود.
در روز دوم اين دور از رقابت‌ها، كاله آمل با نتيجه سه بر صفر آب منطقه‌اي خراسان شمالي را شكست داد، پره سر گيلان با نتيجه سه بر دو پيروز رويارويي با موسسه نيماي نور بود، آبفاي سمنان سه بر دو شهرداري ياسوج را مغلوب كرد و گل گهرسيرجان مقابل كشاورزي كرمانشاه با نتيجه سه بر يك پيروز شد.
در صبح امروز نيز آبفاي سمنان با نتيجه سنگين سه بر صفر آب منطقه‌اي خراسان شمالي را مغلوب كرد و همچنين گل گهرسيرجان هم با نتيجه‌اي مشابه مقابل پره سر گيلان مغلوب شد و طعم شكست را چشيد.
به گفته مسئولان برگزاري اين دوره از مسابقات، سطح كمي و كيفي رقابت‌ها نسبت به سال‌هاي گذشته پيشرفت زيادي داشته و تيم‌ها با روحيه و آمادگي بالايي در مقابل يكديگر صف آرايي مي‌كنند.
فردا آخرين روز برگزاري مسابقات در مرحله مقدماتي و گروهي است و با مشخص شدن جايگاه تيم‌ها، مرحله پلي آف آغاز شده و چهار تيم هر گروه براي راهيابي به مرحله نيمه نهايي و نهايي به‌صورت معكوس به مصاف يكديگر مي‌روند.
بيشتر قضاوت اين دوره از مسابقات برعهده داوران نام آشناي شمال كشور است و عباس جلاير پيشكسوت عرصه واليبال به عنوان مسئول برگزاري مسابقات و نماينده و ناظر ويژه فدراسيون، بازي‌ها را از نزديك دنبال مي‌كند.
مسابقات بين هشت تيم منتخب مرحله مقدماتي از ساعت 9 و نيم صبح در سالن پيامبر اعظم (ص) آمل آغاز شده و تا ساعت 19 عصر ادامه مي‌يابد.‌
تيم‌هاي كاله آمل، شهرداري ياسوج، آب منطقه‌اي خراسان شمالي و آبفاي ‌سمنان در گروه اول اين دوره از رقابت‌ها به مصاف يكديگر مي‌روند و همچنين در گروه دوم نيز تيم‌هاي مؤسسه نيماي نور، كشاورزي كرمانشاه، پره سر گيلان و گل گهرسيرجان با هم به رقابت مشغول هستند.
انتهاي پيام/ل10/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها