عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

برگزاري دومين دوره مسابقات بين‌المللي هاپكيدو در رشت

برگزاري دومين دوره مسابقات بين‌المللي هاپكيدو در رشت
سه شنبه 3 اسفند 1389  12:49 ب.ظ

با حضور 4 كشور انجام شد؛
برگزاري دومين دوره مسابقات بين‌المللي هاپكيدو در رشت

خبرگزاري فارس: دومين دوره مسابقات بين‌المللي هاپكيدو با حضور چهار كشور در سالن تختي رشت برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از رشت، رئيس فدراسيون هاپكيدو خاورميانه و ايران در رشت‌ در جريان برگزاري رقابت‌هاي بين‌المللي هاپكيدو اظهار داشت: دومين دوره اين رقابت‌ها با حضور كشورهاي ايران، افغانستان، كره جنوبي و تركيه در سالن مجموعه ورزشي عضدي برگزار شد.
وي ادامه داد: مراكش، مصر و بحرين نيز به اين رقابت‌ها دعوت شده بودند كه به دليل اوضاع نابسامان داخلي در اين كشورها نتوانستند حضور يابند.
رئيس فدراسيون هاپكيدو خاورميانه و ايران افزود: دو تيم از ايران در اين مسابقات حضور دارند كه از نهمين دوره مسابقات قهرماني كشور به اين رقابت‌ها راه يافته‌اند.
وي با بيان اينكه رقابت‌هاي هاپكيدو كشوري در مراحل انتهايي و فينال قرار دارد، بيان داشت: پس از پايان اين مسابقات نتايج آن اعلام مي‌شود.
هاشم‌پور افزود: در رقابت‌هاي بين‌المللي هاپكيدو 30 رزمي كار از كشورهاي مذكور به مدت يك روز در سالن تختي رشت باهم رقابت مي‌كنند كه در پايان نفرات برتر به رقابت‌هاي جهاني هاپكيدو در كره جنوبي دعوت مي‌شوند.
نايب رئيس فدراسيون جهاني هاپكيدو نيز در اين مراسم اظهار داشت: ايران سال‌هاي گذشته در تمام رقابت‌ها حضور داشت و عناوين خوبي كسب كرده است بنابراين استحقاق ميزباني رقابت‌هاي آسيايي و جهاني را دارد.
كيم چونگ سانگ افزود: اين رقابت‌ها در سطح خوبي در حال برگزاري است و انتظار مي‌رود در سال‌هاي آينده از نظر كمي و كيفي بهتر از امسال باشد.
انتهاي پيام/م30/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها