عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

اولين ايستگاه مکانيزه اتوبوس در کرج رونمايي شد

اولين ايستگاه مکانيزه اتوبوس در کرج رونمايي شد
سه شنبه 3 اسفند 1389  12:50 ب.ظ

اولين ايستگاه مکانيزه اتوبوس به همت سازمان اتوبوسراني کرج در اين شهرستان رونمايي شد.

به گزارش ايسنا،علي آقازاده، شهردار کرج در مراسم رونمايي اين ايستگاه گفت: بر اساس قرارداد منعقد شده با ايران خودرو تا نيمه نخست سال آينده 200 دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسراني کرج افزوده شده و تا پايان سال جاري نيز 45 دستگاه به اين ناوگان اضافه مي‌شود.

وي افزود: با افزايش اين تعداد اتوبوس به سيستم حمل ونقل عمومي کرج اين شهرستان رتبه دوم حمل و نقل عمومي را بعد از تهران کسب مي‌کند.

آقازاده با تاکيد بر اين که کلانشهر کرج هم اکنون در بخش حمل ونقل دوشادوش کلانشهرهاي اصفهان و مشهد پيش مي‌رود، گفت: بر اساس قرارداد منعقد شده با شرکت ميرک کيش 400 ايستگاه مکانيزه در کرج احداث خواهد شد و سال آينده 200 مورد از اين تعداد راه‌اندازي مي‌شود.

شهردار کرج در ادامه با اشاره به اين که اجراي طرح هدفمندي يارانه‌ها فشار مضاعفي را به شهرداريها در بخش اتوبوسراني وارد کرده است، گفت: سهم يارانه دولت براي کمک به سازمان اتوبوسراني کرج در سال جاري چهار ميليارد تومان بوده است که تاکنون فقط 800 ميليون تومان آن پرداخت شده است.

وي گفت: اميداواريم تا پايان سال دولت با پرداخت بسته‌هاي حمايتي خود به شهرداريها مشکلات بخش اتوبوسراني را برطرف کند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها