عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نو‍ژن شهرداري نوشهر قلعه عقاب‌ها را فرو ريخت

نو‍ژن شهرداري نوشهر قلعه عقاب‌ها را فرو ريخت
سه شنبه 3 اسفند 1389  12:50 ب.ظ

با درخشش داريوش شمس؛
نو‍ژن شهرداري نوشهر قلعه عقاب‌ها را فرو ريخت

خبرگزاري فارس: از هفته بيستم رقابت‌هاي ليگ فوتبال دسته دوم كشور نو‍ژن شهرداري نوشهر چوكاي تالش را شكست داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از نوشهر، از هفته بيستم رقابت‌هاي ليگ فوتبال دسته دوم كشور عصر ديروز تيم‌هاي نوژن شهرداري نوشهر و چوكاي تالش در ورزشگاه شهداي نوشهر به مصاف هم رفتند.
تيم فوتبال نوژن شهرداري نوشهر كه چند هفته بر روي نوار پيروزي گام برمي‌‌دارد در ورزشگاه خانگي خود بار ديگر به پيروزي شيرين دست يافت و اميدهاي خود را براي صعود به ليگ دسته اول كشور پر رنگ تر كرد.
در اين بازي تيم فوتبال چوكاي تالش كه عنوان قلعه عقاب‌ها را از سال‌هاي دور با خود به يدك مي‌كشيد در نيمه اول بازي تيم فوتبال نوژن شهرداري نوشهر را تحت فشار حملات خود قرار داد و نوژني‌ها نيز با تمام قوا در برابر حملات تالشي‌ها ايستادگي كردند تا اينكه موفق شدند جو بازي را در دست گرفته و روي به دروازه حريف آوردند و در چند صحنه صاحب موقعيت گل شدند كه با بدشانسي نوژني‌ها از دست رفت.
از سويي ديگر چوكاي تالش نيز تا آستانه گشودن دروازه تيم فوتبال نوژن شهرداري نوشهر پيش رفتند اما موفق به گلزني نشدند تا در نهايت دو تيم نيمه اول را با تساوي بدون گل به رختكن بروند.
در نيمه دوم بازي تيم فوتبال نوژن شهرداري نوشهر كه تحت تاثير فشار حملات چوكاي تالش در نيمه اول قرار داشتند همه توان و تمركز خود را براي بازگشايي تيم فوتبال چوكاي تالش بكار گرفتند و در همان لحظات اوليه نيمه دوم و در دقيقه 46 توسط امير صالحاني به گل اول بازي دست يافتند.
اين گل مقدمه‌اي شد تا نوژني‌ها با تمركز بيشتر به حملات خود بر روي دروازه تيم فوتبال چوكاي تالش ادامه دهند تا يك بار ديگر در دقيقه 70 توسط امير صالحاني كه گل اول را نيز به ثمر رسانده بود به گل دوم خود دست يابند.
بازيكنان تيم فوتبال چوكاي تالش كه ديگر چيزي براي از دست دادن نداشتند حملات زيادي را به روي دروازه تيم فوتبال نوژن شهرداري نوشهر انجام دادند كه در چند صحنه خطرناك ظاهر شدند اما با درخشش داريوش شمس دروازه بان با تجربه نوژن نوشهر از دستيابي به گل بازماندند.
داريوش شمس دروازه‌بان با تجربه تيم فوتبال نوژن شهرداري نوشهر درحالي از گل شدن توپ حريف جلوگيري كرد كه اعضاي كادر فني و بازيكنان ذخيره نيم خيز شده و قصد شادي براي به ثمر رسيدن گل را داشتند كه درخشش داريوش شمس مانع آن شد.
عليرضا رخ چكا سرمربي تيم فوتبال چوكاي تالش در پايان بازي در گفت‌وگو با خبرگزاري فارس در نوشهر گفت: بازي بسيار خوبي از دو تيم شاهد بوديم و اگر بخواهيم نفر به نفر بر روي تاكتيك و تكنيك تيم زوم كنيم اين بازيكنان تيم ما بودند كه از هر نظر تمام نقاط زمين سرتر از بازيكنان نوژن نوشهر بودند و ما مي‌توانستيم با اختلاف چهار گل پيروز ميدان باشيم اما بي‌دقتي بازيكنان باعث شد تا اينگونه نشود.
وي افزود: تيم فوتبال نوژن شهرداري نوشهر فعل غيرت را در اين بازي به خوبي صرف كرد وبا تمام توان و ارائه بازي غيرتمندانه موفق شدند چوكا را شكست دهند.
رخ چكا اظهار داشت: بازيكنان تيم چوكا آن‌طور كه شايسته تيم فوتبال چوكاي تالش كه معروف به قلعه عقاب‌هاست بازي نكردند اما درمقابل بازيكنان تيم نوژن شهرداري نوشهر كه بالاترين دستمزد آنها كمترين دستمزد بازيكنان ما هست بسيار عالي ظاهر شدند.
سرمربي تيم فوتبال چوكاي تالش درباره داوري اين ديدار گفت: اينگونه داوري جاي تاسف دارد و فدراسيون بايد داوري را براي اين بازي‌ها معرفي كند كه از عهده اين بازي‌ها بر بيايد و بتواند بازي را اداره كند.
وي ادامه داد: بازيكنان نوژن با انداختن خود به روي زمين 9 دقيقه وقت
تلف كردند اما داور تنها پنج دقيقه وقت تلف شده را اعلام كرد.
رخ چكا بيان داشت: به هر صورت امروز تيم نوژن غيرتمندانه بازي كرد و مزد بازي غيرتمندانه خود را هم گرفتند و اين برد را به آنها و مردم نوشهر تبريك مي‌گويم.
داوري اين ديدار برعهده مهدي مرجان زاده (داور وسط )،علي حجي‌زاده و جعفر مهاجري بود.
از نكات قابل توجه در اين بازي كه در بازي روز گذشته شموشك و شهرداري انزلي در ورزشگاه نوشهر رخ داد پرتاب مواد محترقه و آلودگي شديد صوتي بود كه از ديد نماينده فدراسيون بازي پنهان نماند و بنا به اظهارات گرگين مرادي نماينده فدراسيون فوتبال گزارش خواهد شد.
انتهاي پيام/غ10/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها