عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

طرح منطقه گردشگري اولويت شهرداري قاين در سال 90

طرح منطقه گردشگري اولويت شهرداري قاين در سال 90
سه شنبه 3 اسفند 1389  12:51 ب.ظ

شهردار قاين خبر داد:
طرح منطقه گردشگري اولويت شهرداري قاين در سال 90

خبرگزاري فارس: شهردار قاين گفت: اولويت كاري شهرداري قاين براي سال 90 توجه به طرح گردشگري شهرستان و فعاليت و سرمايه‌گذاري در اين زمينه است.

به گزارش خبرگزاري فارس از قاين، نادر زردي صبح امروز در آغاز آخرين جلسه شوراي اداري شهرداري قاين در سال 89 اظهار داشت: توجه به طرح گردشگري اولويت كاري شهرداري قاين براي سال آينده است.
وي با بيان اينكه بيش از 230 نوع خدمات مختلف در حيطه وظايف و خدمات شهرداري‌ها قرار مي‌گيرد، افزود: پس از استقرار تيم بازرسي در شهرداري و طرح شكايات توسط شهروندان و پيگيري شكايات، تيم بازرسي رضايت خود را از عملكرد اين شهرداري اعلام كرد و از بين شهرداري‌هاي استان، كمترين شكايات از شهرداري قاين صورت گرفته بود.
شهردار قاين تصريح كرد: برنامه پنج ساله شهرداري تدوين شده و تا نيمه اسفندماه جاري مصوبه و متمم بودجه از شورا گرفته مي‌شود.

* وصول مطالبات شهرداري بايد به جد پيگيري شود
شهردار قاين با بيان اينكه وصول مطالبات شهرداري بايد به طور جدي پيگيري شود، گفت: هر چند هزينه‌ها بيشتر از حد پيش‌بيني شده بود، اما بودجه امسال شهرداري كاملأ محقق شد.
زردي با اشاره به فرارسيدن سال نو و لزوم آماده‌باش نيروهاي شهرداري افزود: كمبود نيروي انساني در حوزه خدمات شهري بسيار مشهود است، اما بايد ستاد تسهيلات نوروزي هر چه سريع‌تر تشكيل شود.
وي خواستار برخورد جدي‌تر با سد معبر شد و گفت: در ايام تعطيل يك سوم تاكسي‌ها به ‌منظور تسهيل در عبور و مرور مسافران بايد در شهر مستقر باشند و نصب تابلوهاي ترافيكي و راهنماي مسافران نيز در اين ايام الزامي است.

* تا قبل از فرا رسيدن سال نو تمام حفاري‌هاي قاين ترميم شود
شهردار قاين با بيان اينكه تا قبل از فرا رسيدن سال نو تمام حفاري‌هاي سطح شهر بايد ترميم شود، گفت: از نيمه اسفند به بعد از آغاز هرگونه حفاري جلوگيري مي‌شود.
زردي با بيان اينكه فلسفه وجودي شهرداري‌ها خدمت به مردم است، افزود: علم كارشناس و انجام كارها طبق دستورالعمل و مقررات دو اصل مهم در پاسخگويي به شهروندان است.
وي خواستار حضور به موقع تمام كارمندان در ادارات شد و تصريح كرد: شهرداري‌ها بايد به سمت خودكفايي پيش بروند.
انتهاي پيام/غ20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها