عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تيم پتروشيمي بندر امام در كاشان نقره داغ شد

تيم پتروشيمي بندر امام در كاشان نقره داغ شد
سه شنبه 3 اسفند 1389  12:51 ب.ظ

در هفته چهاردهم ليگ برتر بسكتبال كشور؛
تيم پتروشيمي بندر امام در كاشان نقره داغ شد

خبرگزاري فارس: تيم توزين‌الكتريك كاشان در چهاردهمين هفته از ليگ برتر بسكتبال كشور توانست با اقتدار تيم پرمهره و مدعي پتروشيمي بندر امام را مغلوب كند.

به گزارش خبرگزاري فارس از كاشان، در اين ديدار كه دوشنبه شب در كاشان برگزار شد تيم توزين‌الكتريك كاشان توانست در كوارترهاي اول، دوم و سوم با نتايج 18 بر 20، 15 بر 15 و 19 بر 15 به برتري دست يابد و تنها دركوارتر چهارم بانتيجه 15بر 25 مغلوب حريف خود شد.
اما پيروزي كوارتر چهارم پتروشيمي نتوانست مانع باخت اين تيم شود، توزين‌الكتريك كاشان با نتيجه قاطع 73 بر 65 به يك پيروزي خانگي يگر دست يافت تا ثابت كند كه پيروزي اين تيم در مقابل ذوب آهن ديگر مدعي ليگ كه با اشتباه محض داور و ناظر ديدار در ميان حيرت همگان نتيجه برد توزين‌الكتريك كاشان را با باخت تعويض كردند تصادفي نبوده‌است.
در پايان اين ديدار رولاديوروويچ سرمربي تيم توزين‌الكتريك كاشان در جمع خبرنگاران گفت:بازي خوبي را امروز انجام داديم و با آرامش از آغاز بازي توانستيم بر بازي مسلط شويم و تنها در كوارتر چهارم به دليل خستگي تمركزمان را ازدست داديم ولي نتايج به دست آمده در سه كوارتر قبل مانع شكست تيم شد.
وي افزود: امروز بازيكنانمان بازي قابل قبولي از خود به نمايش گذاشتند و از آنها راضي هستم.
تماشاگر ويژه اين ديدار رئيس فدراسيون بسكتبال جمهوري اسلامي ايران نيز در جمع خبرنگاران گفت: اشتياق تماشاگران كاشاني حال وهوايي خاص به ليگ برتر بسكتبال كشور بخشيده كه اين تماشاگران و نحوه تشويقشان دركشور بي‌نظير است.
رضا مشحون وجود اين تماشاگران را موهبتي براي تيم توزين‌الكتريك كاشان دانست و تصريح كرد: اين تيم با برخورداري از بازيكنان خوب توانسته تماشاگران خود را نيز ساماندهي كنند كه بايد تبريك گفت.
وي در مورد اعلام رأي كميته انضباطي درمورد ديدار تيم توزين‌الكتريك و ذوب آهن اصفهان گفت:درآن ديدار در حق تيم توزين‌الكتريك ظلم شد و به همين خاطر ناظر و داور ديدار را محروم كرديم كه اخبار آن نيز در رسانه‌ها منعكس شد.
رئيس فدراسيون بسكتبال در اين رابطه كه محروميت داور و ناظر چه منفعتي براي توزين‌الكتريك دارد توضيحي نداد تا باز هم در ورزش كشور با آنكه مسئولان به صراحت به تغيير نتيجه بازي توسط ناظر و داور بازي معتقدند اقدامي در راستاي احقاق حقوق تيم‌هاي خصوصي انجام ندهند.
از اتفاق نه چندان زيباي پايان اين ديدار مي‌توان به عدم مصاحبه مصطفي هاشمي سرمربي تيم پتروشيمي اشاره كرد كه در روزي كه مشحون هم تماشاگر اين مسابقه بودند با خبرنگار پيشكسوت و زحمتكش كاشان نيز برخورد فيزيكي داشت.
در پايان اين ديدار كه مورد استقبال پرشور تماشاگران و ورزش دوستان كاشاني قرار گرفته بود تماشاگران بعد از پيروزي وارد زمين مسابقه شدند و با بازيكنان به شادي پرداختند.
تيم توزين‌الكتريك كاشان با اين پيروزي جايگاه خود را در رده چهارم جدول مستحكم كرد.
انتهاي پيام/صا20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها