عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سرمربي جديد تيم فوتبال ابومسلم معرفي شد

سرمربي جديد تيم فوتبال ابومسلم معرفي شد
سه شنبه 3 اسفند 1389  12:59 ب.ظ

 
سرمربي جديد تيم فوتبال ابومسلم معرفي شد

خبرگزاري فارس: مراسم توديع سيد كاظم غياثيان سرمربي سابق و معارفه علي حنطه به عنوان سرمربي جديد تيم فوتبال ابومسلم در مشهد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد، اين مراسم شامگاه دوشنبه همزمان با سالروز ميلاد پيامبر رحمت و رافت حضرت ختمي مرتبت محمد مصطفي (ص) و رئيس مذهب شيعه امام جعفر صادق(ع) با حضور حجت‌الاسلام حسن ناصري‌پور رئيس هيئت عامل، تمام بازيكنان، مربيان، كادر فني و اجرايي تيم فوتبال ابومسلم خراسان برگزار شد.
ناصري‌پور در ابتداي اين مراسم با تشكر از مجموعه تلاش‌هاي سيد كاظم غياثيان سرمربي سابق تيم فوتبال ابومسلم خراسان اظهار داشت: سيد كاظم غياثيان به واقع يك مربي وارسته، اخلاق‌مدار و اخلاق گرا، انساني با سعه صدر و پرتلاش، صادق و شفافي است و از دست دادن چنين انسان توانمندي براي باشگاه ابومسلم قطعا نامبارك است.
رئيس هيئت عامل باشگاه ابومسلم، درباره كناره‌گيري سرمربي سابق تيم افزود: تمام مواردي كه براي بركناري يك سرمربي در تيم‌هاي ديگر وجود دارد، به هيچ عنوان درباره ايشان صدق نمي‌كند و در اين برهه از زمان نياز داشتيم كه يك جريان ديگري در تيم فوتبال ايجاد شده و از نگاهي ديگر بحث‌هاي فني دنبال شود.
وي ادامه داد: از اين رو فقط دست به يك جابه جايي زديم و از ايشان خواستيم كه در جايگاهي ديگر، تجارب و توانمندي‌هاي خودشان را در اختيار باشگاه قرار دهند كه خوشبختانه پذيرفتند.
ناصري‌پور افزود: اكنون ايشان قائم‌مقام و رئيس سازمان فوتبال باشگاه ابومسلم خراسان هستند.
وي افزود: فراموش نكنيم كه آقاي غياثيان در يك شرايط بحراني و از روي دلسوزي تيم را تحويل گرفتند و با وجود اينكه تيم را ايشان نبسته بودند، اما در اين مدت تمام تلاش‌ها و مساعي خود را براي ارتقاي جايگاه تيم انجام داده و موفق هم بودند.
ناصري‌پور اظهار داشت: اما در اين مقطع ايشان احساس كردند كه اگر جايشان را به شخص ديگري بدهند، به پيشرفت تيم كمك مي‌شود از اين رو ما هم پيشنهادشان را پذيرفتيم و از آقاي حنطه دعوت به همكاري كرديم.
قائم‌مقام مالك باشگاه ابومسلم تصريح كرد: شايد بعضي‌ها ما را متهم به تصميم عجولانه كنند و بگويند كه به خاطر دو باخت دست به تغيير سرمربي زديم اما اين‌ طور نيست و اين تصميم را به صورت جمعي گرفتيم كه فردا حسرت امروز را نخوريم و اهل فن هم قطعا اين تصميم را روندي رو به جلو و رو به رشد به شمار مي‌آورند.
رئيس هيئت عامل باشگاه ابومسلم اظهار داشت: در بين گزينه‌هايي كه داشتيم، آقاي حنطه بهترين گزينه موجود در بين مربيان بومي و محلي استان بود.
ناصري‌پور با اشاره به سالروز تولد پيامبر عظيم الشأن اسلام به عنوان الگو و اسوه اخلاق در جامعه افزود: بحث اخلاق و اخلاق‌مداري و ارزش‌هاي اسلامي براي باشگاه فرهنگي ورزشي ابومسلم بسيار مهم هست و شخص نخست سياسي و اجتماعي استان يعني دكتر صلاحي نيز اهميت فراواني به اين موضوع مي‌دهند.
سرمربي جديد تيم فوتبال ابومسلم نيز در اين مراسم در سخنان كوتاهي ضمن تشكر از برپايي اين مراسم و تأكيد بر اظهار ارادت و احترامش به سيد كاظم غياثيان به عنوان استاد و پيشكسوت اين رشته در استان اظهار داشت: اميدواريم با كمك همين بچه‌ها و كادر فني حركتي رو به جلو داشته و با تلاش همين بازيكنان و حمايت هواداران خوب و غيور تيم، جايگاه تيم را ارتقا داده و خود را به صدر جدول برسانيم.
انتهاي پيام/م10/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها