عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

سرمربي جديد تيم فوتبال ابومسلم معرفي شد

سرمربي جديد تيم فوتبال ابومسلم معرفي شد
سه شنبه 3 اسفند 1389  12:59 ب.ظ

 
سرمربي جديد تيم فوتبال ابومسلم معرفي شد

خبرگزاري فارس: مراسم توديع سيد كاظم غياثيان سرمربي سابق و معارفه علي حنطه به عنوان سرمربي جديد تيم فوتبال ابومسلم در مشهد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد، اين مراسم شامگاه دوشنبه همزمان با سالروز ميلاد پيامبر رحمت و رافت حضرت ختمي مرتبت محمد مصطفي (ص) و رئيس مذهب شيعه امام جعفر صادق(ع) با حضور حجت‌الاسلام حسن ناصري‌پور رئيس هيئت عامل، تمام بازيكنان، مربيان، كادر فني و اجرايي تيم فوتبال ابومسلم خراسان برگزار شد.
ناصري‌پور در ابتداي اين مراسم با تشكر از مجموعه تلاش‌هاي سيد كاظم غياثيان سرمربي سابق تيم فوتبال ابومسلم خراسان اظهار داشت: سيد كاظم غياثيان به واقع يك مربي وارسته، اخلاق‌مدار و اخلاق گرا، انساني با سعه صدر و پرتلاش، صادق و شفافي است و از دست دادن چنين انسان توانمندي براي باشگاه ابومسلم قطعا نامبارك است.
رئيس هيئت عامل باشگاه ابومسلم، درباره كناره‌گيري سرمربي سابق تيم افزود: تمام مواردي كه براي بركناري يك سرمربي در تيم‌هاي ديگر وجود دارد، به هيچ عنوان درباره ايشان صدق نمي‌كند و در اين برهه از زمان نياز داشتيم كه يك جريان ديگري در تيم فوتبال ايجاد شده و از نگاهي ديگر بحث‌هاي فني دنبال شود.
وي ادامه داد: از اين رو فقط دست به يك جابه جايي زديم و از ايشان خواستيم كه در جايگاهي ديگر، تجارب و توانمندي‌هاي خودشان را در اختيار باشگاه قرار دهند كه خوشبختانه پذيرفتند.
ناصري‌پور افزود: اكنون ايشان قائم‌مقام و رئيس سازمان فوتبال باشگاه ابومسلم خراسان هستند.
وي افزود: فراموش نكنيم كه آقاي غياثيان در يك شرايط بحراني و از روي دلسوزي تيم را تحويل گرفتند و با وجود اينكه تيم را ايشان نبسته بودند، اما در اين مدت تمام تلاش‌ها و مساعي خود را براي ارتقاي جايگاه تيم انجام داده و موفق هم بودند.
ناصري‌پور اظهار داشت: اما در اين مقطع ايشان احساس كردند كه اگر جايشان را به شخص ديگري بدهند، به پيشرفت تيم كمك مي‌شود از اين رو ما هم پيشنهادشان را پذيرفتيم و از آقاي حنطه دعوت به همكاري كرديم.
قائم‌مقام مالك باشگاه ابومسلم تصريح كرد: شايد بعضي‌ها ما را متهم به تصميم عجولانه كنند و بگويند كه به خاطر دو باخت دست به تغيير سرمربي زديم اما اين‌ طور نيست و اين تصميم را به صورت جمعي گرفتيم كه فردا حسرت امروز را نخوريم و اهل فن هم قطعا اين تصميم را روندي رو به جلو و رو به رشد به شمار مي‌آورند.
رئيس هيئت عامل باشگاه ابومسلم اظهار داشت: در بين گزينه‌هايي كه داشتيم، آقاي حنطه بهترين گزينه موجود در بين مربيان بومي و محلي استان بود.
ناصري‌پور با اشاره به سالروز تولد پيامبر عظيم الشأن اسلام به عنوان الگو و اسوه اخلاق در جامعه افزود: بحث اخلاق و اخلاق‌مداري و ارزش‌هاي اسلامي براي باشگاه فرهنگي ورزشي ابومسلم بسيار مهم هست و شخص نخست سياسي و اجتماعي استان يعني دكتر صلاحي نيز اهميت فراواني به اين موضوع مي‌دهند.
سرمربي جديد تيم فوتبال ابومسلم نيز در اين مراسم در سخنان كوتاهي ضمن تشكر از برپايي اين مراسم و تأكيد بر اظهار ارادت و احترامش به سيد كاظم غياثيان به عنوان استاد و پيشكسوت اين رشته در استان اظهار داشت: اميدواريم با كمك همين بچه‌ها و كادر فني حركتي رو به جلو داشته و با تلاش همين بازيكنان و حمايت هواداران خوب و غيور تيم، جايگاه تيم را ارتقا داده و خود را به صدر جدول برسانيم.
انتهاي پيام/م10/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها