عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

استقرار 30 دستگاه جرثقيل در جاده‌هاي آذربايجان شرقي

استقرار 30 دستگاه جرثقيل در جاده‌هاي آذربايجان شرقي
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:00 ب.ظ

در ايام نوروز صورت مي‌گيرد؛
استقرار 30 دستگاه جرثقيل در جاده‌هاي آذربايجان شرقي

خبرگزاري فارس: مديركل راه و ترابري آذربايجان شرقي گفت: در ايام عيد نوروز 30 دستگاه جرثقيل در جاده‌هاي آذربايجان شرقي مستقر مي‌شوند.

اروچعلي عليزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبريز به تشريح برنامه‌هاي ستاد تسهيلات نوروزي اداره كل راه و ترابري آذربايجان شرقي پرداخت.
وي با بيان اينكه اداره كل راه و ترابري آذربايجان شرقي همانند سال‌هاي گذشته برنامه‌هاي مدوني در راستاي فراهم كردن تسهيلات نوروزي ترتيب داده است، گفت: ستاد تسهيلات نوروزي اين اداره كل از چندي پيش آغاز به كار كرده و جلسات مختلفي در اين راستا برگزار كرده است.
مديركل راه و ترابري آذربايجان شرقي افزود: اكيپ‌هاي اين اداره كل از اواخر اسفند در جاده‌ها مستقر خواهند بود و تا 20 فروردين ماه سال 90 به ارائه خدمات خواهند پرداخت.
عليزاده خاطرنشان كرد: 8 راهدارخانه در محورهاي اصلي استان براي اداي نماز و بيتوته شب در مواقع بحراني آماده پذيرايي از مسافران است.
مديركل راه و ترابري آذربايجان شرقي گفت: در ايام عيد نوروز 30 دستگاه جرثقيل نيز در جاده‌هاي آذربايجان شرقي مستقر مي‌شوند و امدادرساني به مسافران و انتقال خودروهاي تصادفي را بر عهده خواهند گرفت.
وي اظهار داشت: تعميرگاه سيار به تعداد 12 مورد نيز در جاده‌ها مستقر خواهند بود كه براي تعميرات اوليه و هدايت وسايل نقليه مسافران به تعميرگاه‌هاي اصلي فعاليت خواهند كرد.
مديركل راه و ترابري آذربايجان شرقي همچنين از چاپ و توزيع نقشه‌هاي راه‌هاي استان خبر داد و اضافه كرد: اين نقشه‌ها در 10 هزار نسخه چاپ شده است كه اين اقدام در سال گذشته نيز با 5 هزار نسخه صورت گرفته بود.
وي يادآورشد: در اين نقشه‌ها نقاط گردشگري و نقشه راه‌هاي استان به همراه نكات كاربردي ديگر درج شده است.
عليزاده با اشاره به طرح توزيع سوخت موقت در ايام عيد سال گذشته گفت: در اين طرح خودروهايي كه به علت اتمام بنزين متوقف شده بودند بنزين موقت به صورت ظرف 4 ليتري دريافت مي‌كردند كه در صورت تامين اعتبار امسال نيز امكان اجراي اين طرح وجود دارد.
انتهاي پيام/غ20/ك

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها