عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

سال آينده بليت‌هاي اتوبوس در کرج الکترونيکي مي‌شود

سال آينده بليت‌هاي اتوبوس در کرج الکترونيکي مي‌شود
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:00 ب.ظ

مديرعامل سازمان اتوبوسراني کرج گفت: با احداث 200 ايستگاه مکانيزه اتوبوس در کرج از سال آينده بليط‌هاي اتوبوس در اين شهرستان الکترونيکي مي‌شود.

به گزارش ايسنا، مهرداد کياني در مراسم افتتاح اولين ايستگاه مکانيزه اتوبوس در کرج با اعلام اين خبر گفت: تا پايان سال جاري 45 ايستگاه مکانيزه اتوبوس در کرج راه‌اندازي مي‌شود و سال آينده نيز 200 مورد راه‌اندازي خواهد شد و در اين راستا کليه بليت‌هاي اتوبوس در اين شهرستان الکترونيکي مي‌شود.

وي افزود: در شهرستان کرج يک‌هزار ايستگاه اتوبوس وجود دارد که از اين تعداد 400 ايستگاه قابليت مکانيزه شدن را دارند و در عرض يک دوره دو ساله تمامي اين ايستگاهها مکانيزه مي‌شوند.

کياني خاطرنشان کرد: ايستگاه‌هاي مکانيزه اتوبوس مجهز به سيستم گرمايشي، سرمايشي، صفحات نمايشي ال سي دي، دربهاي بازشو هوشمند و باجه فروش کارت الکترونيکي بليط هستند.

مديرعامل سازمان اتوبوسراني کرج ادامه داد: براي راه‌اندازي 400 ايستگاه مکانيزه در کرج پيش بيني شده هفت ميليارد تومان هزينه صرف شود.

وي گفت: قرارداد صدرو کارت‌هاي الکترونيک بليط اتوبوس در کرج براي يک سال و نيم منعقد شده است و تجهيزات مورد نياز اين کار نيز تامين شده است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها