عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

كميته همايش خيران ايراني خارج از كشور تشكيل شد

كميته همايش خيران ايراني خارج از كشور تشكيل شد
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:01 ب.ظ

مديركل نوسازي مدارس آذربايجان شرقي:
كميته همايش خيران ايراني خارج از كشور تشكيل شد

خبرگزاري فارس: مديركل نوسازي مدارس آذربايجان شرقي گفت: كميته همايش خيران ايراني خارج از كشور در تركيه تشكيل شد.

علي آذرن‍ژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبريز از توسعه فعاليت‌هاي خيران و استفاده از ظرفيت‌هاي بين‌المللي در اين زمينه خبر داد.
مديركل نوسازي مدارس آذربايجان شرقي گفت: استفاده از ظرفيت‌هاي بين‌المللي خيران ايراني كه در اروپا و قاره آمريكا ساكن هستند مورد توجه قرار گرفت و اين امر به علت توان آذربايجان شرقي در جذب خيران به اين استان واگذار شد.
آذرن‍ژاد گفت: پس از انجام كارهاي مقدماتي در نهايت كميته همايش خيران ايراني خارج از كشور اخيراً در تركيه تشكيل شد.
وي افزود: ‌اين كميته ماور ارتباط با خيران در تركيه، اروپا و ساير كشورها شده و زمان همايش بزرگ خيران خارج از كشور توسط اين كميته مشخص خواهد شد.
مديركل نوسازي مدارس آذربايجان شرقي گفت: همايش خيران ايراني خارج از كشور در استانبول و يا آنكاراي كشور تركيه و با حضور صدها خير برگزار مي‌شود.
وي افزود: هيئت مديره مجمع خيران ايرانيان خارج از كشور سرگرم شناسايي افراد است و جشنواره خيران ايراني خارج از كشور در آينده نزديك شكل مي‌گيرد.
آذرنژاد با اشاره به فعاليت‌هاي خيريه برادران مرداني‌آذر در امر مدرسه‌سازي گفت: تاكنون 27 مدرسه با اعتباري بالغ بر 35 ميليارد ريال توسط اين خيران احداث شده كه 25 مدرسه تمام شده و دو مدرسه در حال ساخت است و اين پروژه‌ها عموماً پروژه‌هاي بزرگ است.
وي گفت: در شوراي نامگذاري تبريز نيز يكي از خيايان‌هاي تبريز در شهرك ياغچيان به نام مرداني‌آذر نامگذاري خواهد شد.
مديركل نوسازي مدارس آذربايجان شرقي ادامه داد: در آذربايجان شرقي هزار خير مدرسه‌ساز وجود دارد و ميزان مشاركت خيران در دوران دولت نهم و دهم 400درصد رشد داشته است.
وي خاطرنشان كرد: در كنار اعتبارات دولتي اعتبارات خيران نيز رو به افزايش است و اين اعتبارات امسال بيش از 440ميليارد ريال بوده است.
انتهاي پيام/غ20/ك

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها