عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

كميته همايش خيران ايراني خارج از كشور تشكيل شد

كميته همايش خيران ايراني خارج از كشور تشكيل شد
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:01 ب.ظ

مديركل نوسازي مدارس آذربايجان شرقي:
كميته همايش خيران ايراني خارج از كشور تشكيل شد

خبرگزاري فارس: مديركل نوسازي مدارس آذربايجان شرقي گفت: كميته همايش خيران ايراني خارج از كشور در تركيه تشكيل شد.

علي آذرن‍ژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبريز از توسعه فعاليت‌هاي خيران و استفاده از ظرفيت‌هاي بين‌المللي در اين زمينه خبر داد.
مديركل نوسازي مدارس آذربايجان شرقي گفت: استفاده از ظرفيت‌هاي بين‌المللي خيران ايراني كه در اروپا و قاره آمريكا ساكن هستند مورد توجه قرار گرفت و اين امر به علت توان آذربايجان شرقي در جذب خيران به اين استان واگذار شد.
آذرن‍ژاد گفت: پس از انجام كارهاي مقدماتي در نهايت كميته همايش خيران ايراني خارج از كشور اخيراً در تركيه تشكيل شد.
وي افزود: ‌اين كميته ماور ارتباط با خيران در تركيه، اروپا و ساير كشورها شده و زمان همايش بزرگ خيران خارج از كشور توسط اين كميته مشخص خواهد شد.
مديركل نوسازي مدارس آذربايجان شرقي گفت: همايش خيران ايراني خارج از كشور در استانبول و يا آنكاراي كشور تركيه و با حضور صدها خير برگزار مي‌شود.
وي افزود: هيئت مديره مجمع خيران ايرانيان خارج از كشور سرگرم شناسايي افراد است و جشنواره خيران ايراني خارج از كشور در آينده نزديك شكل مي‌گيرد.
آذرنژاد با اشاره به فعاليت‌هاي خيريه برادران مرداني‌آذر در امر مدرسه‌سازي گفت: تاكنون 27 مدرسه با اعتباري بالغ بر 35 ميليارد ريال توسط اين خيران احداث شده كه 25 مدرسه تمام شده و دو مدرسه در حال ساخت است و اين پروژه‌ها عموماً پروژه‌هاي بزرگ است.
وي گفت: در شوراي نامگذاري تبريز نيز يكي از خيايان‌هاي تبريز در شهرك ياغچيان به نام مرداني‌آذر نامگذاري خواهد شد.
مديركل نوسازي مدارس آذربايجان شرقي ادامه داد: در آذربايجان شرقي هزار خير مدرسه‌ساز وجود دارد و ميزان مشاركت خيران در دوران دولت نهم و دهم 400درصد رشد داشته است.
وي خاطرنشان كرد: در كنار اعتبارات دولتي اعتبارات خيران نيز رو به افزايش است و اين اعتبارات امسال بيش از 440ميليارد ريال بوده است.
انتهاي پيام/غ20/ك

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها