عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

بررسي 200 پرونده مشكلات مردمي وزارت نفت در سفر دولت

بررسي 200 پرونده مشكلات مردمي وزارت نفت در سفر دولت
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:02 ب.ظ

مسئول روابط عمومي شركت گاز استان بوشهر خبر داد:
بررسي 200 پرونده مشكلات مردمي وزارت نفت در سفر دولت

خبرگزاري فارس: مسئول روابط عمومي شركت گاز استان بوشهر گفت: در سفر سوم دولت به استان بوشهر 200 پرونده مربوط به مسائل و مشكلاتي مردم در ستاد ارتباطات مردمي وزارت نفت رسيدگي شد.

فرشيد باغبان‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بوشهر اظهار داشت: با توجه به هماهنگي‌هاي به‌عمل آمده از طريق برگزاري جلسات متعدد، در سفر سوم دولت ستاد ويژه براي پاسخگويي به مسائل و مطالبات مردم تشكيل شد.
وي افزود: در اين ستاد نمايندگان بسياري از شركت‌هاي نفتي و گازي مستقر در استان شامل منطقه ويژه انرژي اقتصادي پارس، مجتمع گازي پارس جنوبي، شركت پالايش گاز فجر جم، فلات قاره، پايانه‌هاي نفتي خارگ، شركت پخش فراورده‌هاي نفتي، منطقه 10 عمليات انتقال گاز، منطقه عمليات غير‌صنعتي و شركت گاز استان بوشهر حضور داشتند.
باغبان‌نژاد تصريح كرد: به منظور تسريع بخشي و نظم در امور براي هر كدام از نهادهاي مذكور مكان مشخصي در شركت گاز استان بوشهر مشخص شد تا مردم از اين طريق قادر بوده، به راحتي مسايل و مشكلات خود را با بخش مربوطه در ميان بگذارند.
وي بيان داشت: ستاد ارتباطات مردمي وزارت نفت به مدت دو روز پاسخگوي سؤالات و مشكلات مردمي بود.
مسئول روابط عمومي شركت گاز استان بوشهر خاطر‌نشان كرد: اين اقدام به منظور رسيدگي به مشكلات مردمي بود و تاثير فراواني نيز در رفع مشكلات داشت.
باغبان‌نژاد اظهار داشت: شركت گاز استان بوشهر علاوه بر انجام وظايف تخصصي خود توجه به نيازهاي مشتركان را در دستور كار خود قرار داده است.
وي اضافه كرد: در دو روز سفر دولت به استان بوشره همكاران ما در شركت گاز حدود 200 مورد شكايات و نامه در حوزه وزارت نفت را بررسي كردند كه امار قابل توجهي است.
مسئول روابط عمومي شركت گاز استان بوشهر بيان داشت: با توجه به اينكه نمايندگان شركت‌هاي نفتي و گازي پاس جنوبي هم در ستاد ارتباطات مردمي وزارت نفت در بوشهر حضور داشتند حجم كار بيش از حجم تعيين شده بود.
باغبان‌نژاد اظهار اميدواري كرد روند رسيدگي به مسائل و مشكلات مردمي در ارتباط با وزارت نفت در استان بوشهر ادامه يابد.
انتهاي پيام/ج30/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها