عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

پيش‌فروش بليط‌هاي نوروزي در ايلام آغاز شد

پيش‌فروش بليط‌هاي نوروزي در ايلام آغاز شد
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:02 ب.ظ

مديركل حمل و نقل و پايانه‌هاي ايلام:
پيش‌فروش بليط‌هاي نوروزي در ايلام آغاز شد

خبرگزاري فارس: مديركل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان ايلام گفت: پيش‌فروش بليط‌هاي نوروزي در ايلام به صورت اينترنتي آغاز شده است.

فيض‌الله جواديان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ايلام اظهار داشت: با تدابير انديشيده شده پيش‌فروش بليط‌هاي نوروزي در ايلام آغاز شده است.
وي ادامه داد: اين روند تا هفتم اسفندماه جاري براي رفاه حال شهروندان ايلامي توسط شركت‌هاي زير پوشش اداره كل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان ايلام اجرايي مي‌شود.
اين مسئول اضافه كرد: افزون بر اين از تاريخ هشتم اسفند تا 25 اسفندماه علاوه بر پيش‌فروش بليط اينترنتي به صورت حضوري نيز بليط به فروش مي‌رسد.
جواديان تصريح كرد: همچنين از 25 اسفند تا روز نخست فروردين‌ماه سال 90 و 13 فروردين سال 90 تا 15 فروردين‌ماه از اعزام وسايط نقليه عمومي به صورت دربستي ممانعت به عمل مي‌آيد.
مديركل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان ايلام گفت: اين اقدام در راستاي ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزي در استان ايلام صورت مي‌گيرد.
وي ادامه داد: بر اين اساس در روز‌هاي ياد شده از بيشترين توان ناوگان حمل و نقل عمومي در استان ايلام استفاده مي‌شود.
اين مسئول اضافه كرد: در حال حاضر يك‌هزار و 500 دستگاه نقليه عمومي شامل 200 دستگاه اتوبوس، 400 دستگاه ميني‌بوس و 900 دستگاه سواري آماده ارائه خدمات به مسافران و گردشگران نوروزي است.
جواديان از مسافران و گردشگران نوروزي خواست به موقع بليط سفرهاي خود را تهيه كنند تا با مشكل پيك ترافيك سفر مواجه نشوند.
وي گفت: سربازان و دانشجويان مي‌توانند از هم‌اكنون نسبت به اخذ بليط مورد نظر خود اقدام كنند.
انتهاي پيام/صا30/ك

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها