عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

پيش‌فروش بليط‌هاي نوروزي در ايلام آغاز شد

پيش‌فروش بليط‌هاي نوروزي در ايلام آغاز شد
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:02 ب.ظ

مديركل حمل و نقل و پايانه‌هاي ايلام:
پيش‌فروش بليط‌هاي نوروزي در ايلام آغاز شد

خبرگزاري فارس: مديركل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان ايلام گفت: پيش‌فروش بليط‌هاي نوروزي در ايلام به صورت اينترنتي آغاز شده است.

فيض‌الله جواديان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ايلام اظهار داشت: با تدابير انديشيده شده پيش‌فروش بليط‌هاي نوروزي در ايلام آغاز شده است.
وي ادامه داد: اين روند تا هفتم اسفندماه جاري براي رفاه حال شهروندان ايلامي توسط شركت‌هاي زير پوشش اداره كل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان ايلام اجرايي مي‌شود.
اين مسئول اضافه كرد: افزون بر اين از تاريخ هشتم اسفند تا 25 اسفندماه علاوه بر پيش‌فروش بليط اينترنتي به صورت حضوري نيز بليط به فروش مي‌رسد.
جواديان تصريح كرد: همچنين از 25 اسفند تا روز نخست فروردين‌ماه سال 90 و 13 فروردين سال 90 تا 15 فروردين‌ماه از اعزام وسايط نقليه عمومي به صورت دربستي ممانعت به عمل مي‌آيد.
مديركل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان ايلام گفت: اين اقدام در راستاي ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزي در استان ايلام صورت مي‌گيرد.
وي ادامه داد: بر اين اساس در روز‌هاي ياد شده از بيشترين توان ناوگان حمل و نقل عمومي در استان ايلام استفاده مي‌شود.
اين مسئول اضافه كرد: در حال حاضر يك‌هزار و 500 دستگاه نقليه عمومي شامل 200 دستگاه اتوبوس، 400 دستگاه ميني‌بوس و 900 دستگاه سواري آماده ارائه خدمات به مسافران و گردشگران نوروزي است.
جواديان از مسافران و گردشگران نوروزي خواست به موقع بليط سفرهاي خود را تهيه كنند تا با مشكل پيك ترافيك سفر مواجه نشوند.
وي گفت: سربازان و دانشجويان مي‌توانند از هم‌اكنون نسبت به اخذ بليط مورد نظر خود اقدام كنند.
انتهاي پيام/صا30/ك

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها