عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

برترين‌هاي بدمينتون قم معرفي شدند

برترين‌هاي بدمينتون قم معرفي شدند
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:03 ب.ظ

در پايان پيكارهاي جام فجر؛
برترين‌هاي بدمينتون قم معرفي شدند

خبرگزاري فارس: رئيس هيئت بدمينتون استان قم از برگزاري مسابقات قهرماني استان اين رشته با عنوان جام فجر و معرفي برترين‌ها خبر داد.

علي پنجه‌باشي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم بيان داشت: يكي از هيئت‌هايي بوديم كه امسال در هر دو بخش آقايان و بانوان برنامه‌هاي متنوعي را در ايام‌الله دهه مبارك فجر برگزار كرديم كه هر سه بخش قهرماني، همگاني و فرهنگي را شامل مي‌شد.
وي گفت: در اين بين رقابت‌هاي بدمينتون در بخش مردان از جذابيت بسيار بالايي برخوردار بود و طي آن تقريبا تمام چهره‌هاي مطرح و مدعي بدمينتون قم با حضور در اين دوره از مسابقات بخت خود را براي كسب عنوان قهرماني محك زدند.
رئيس هيئت بدمينتون استان قم يادآور شد: در اين دوره از مسابقات كه دوشنبه شب در تالار اختصاصي بدمينتون مرحوم فرهمند مجموعه ورزشي شهيد حيدريان قم برگزار شد، بيش از 50 بدمينتون باز حضور داشتند و رقابتي تنگاتگ را براي كسب عناوين برتر برگزار كردند.
وي با اشاره به نحوه برگزاري اين دوره از رقابت‌ها عنوان كرد: رقابت‌هاي جام فجر كه مطابق انتظار از استقبال بسيار خوبي از سوي بدمينتون‌بازان رده‌هاي سني مختلف برخوردار بود، در چهار زمين به طور همزمان در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد.
رئيس هيئت بدمينتون استان قم اضافه كرد: داوري اين مسابقات بر عهده ۲۰ داور توانمند بدمينتون استان قم بود كه مورد نظارت داور كنفدراسيون آسيا يعني حسين‌زاده و سر داوري ثاني دو تن از بهترين داوران و سرداوران بدمينتون قم قرار داشتند.
وي با بيان اينكه اين مسابقات در بخش دوبل برگزار شد، اظهار داشت: بازي‌هاي جذاب و تماشايي در اين دوره را شاهد بود كه از بين تيم‌هاي دوبل شركت كننده، در نهايت چهار تيم به مرحله نيمه‌نهايي راه يافتند و در نهايت قهرمان از بين آنها مشخص شد.
پنجه‌باشي همچنين به برترين‌هاي اين دوره نيز اشاره كرد و بيان داشت: در پايان اين پيكارها تيم دوبل محسن صادقيان و مهدي پنجه‌باشي در ديدار نهايي با غلبه بر تيم دو نفره عباس فياضي و امير دانشور موفق به كسب عنوان قهرماني بدمينتون جام فجر قم شد.
وي خاطرنشان كرد: با مشخص شدن تيم‌هاي قهرمان و نايب قهرمان، مقام سوم مشترك نيز به تيم آريا ظفري، پدرام وفاجو و محمد‌رضا كتيرازن و جواد اعتضاد‌السلطنه رسيد تا بدين ترتيب پيكارهاي بدمينتون قهرماني استان قم جام فجر نفرات برتر خود را بشناسد.
رئيس هيئت بدمينتون استان قم ابراز داشت: در پايان اين دوره از مسابقات از تيم‌هاي برتر با اهداي جوايز ارزنده و نفيس تقدير شد.
وي در ادامه از آماده شدن بدمينتون بازان قم براي حضور در مسابقات مرحله بعدي ليگ دسته اول بدمينتون باشگاه‌هاي كشور خبر داد و تصريح كرد: امسال تيم بسيار خوبي داريم و با تكيه بر توانمندي و استعداد جوانان قمي به دنبال صعود به ليگ برتر هستيم.
انتهاي پيام/آ20/ك

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها