عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

قهرمانان شطرنج جام فجر در قم معرفي شدند

قهرمانان شطرنج جام فجر در قم معرفي شدند
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:03 ب.ظ

در پايان رقابت تمام مدعيان استان قم؛
قهرمانان شطرنج جام فجر در قم معرفي شدند

خبرگزاري فارس: دبير هيئت شطرنج استان قم از برگزاري پيكارهاي شطرنج جام فجر و معرفي نفرات برتر آن در پايان اين مسابقات خبر داد.

حسين رحمتي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم بيان داشت: هيئت شطرنج با توجه به برنامه‌اي كه به منظور گراميداشت سي‌ودومين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران به كميته ورزش ستاد گراميداشت دهه فجر ارائه كرده بود، مسابقات شطرنج جام فجر را برگزار كرد.
وي ادامه داد: در اين دوره از پيكارهاي شطرنج گراميداشت سالگرد پيروزي انقلاب كه با عنوان جام فجر همانند بسياري از رويدادهاي ورزشي سطح استان به انجام رسيد، شطرنج‌‌بازان از رده‌هاي سني مختلف حضور داشتند كه در بخش انفرادي رقابت كردند.
دبير هيئت شطرنج استان قم با اشاره به اينكه اين رقابت‌ها دوشنبه شب به پايان رسيد، بيان داشت:‌ شطرنج‌بازان شركت كننده در اين دوره از مسابقات شطرنج جام فجر، در سالن اختصاصي هيئت شطرنج قم واقع در مجموعه شهيد حيدريان با يكديگر رقابتي جذاب و نزديك برگزار كردند و در پايان افراد اول تا سوم مشخص شدند.
وي در ادامه با بيان اينكه شركت كنندگان در اين رقابت‌ها در پنج دور به روش سوئيسي با يكديگر مسابقه دادند، به برترين‌هاي اين دوره از رقابت‌هاي شطرنج جام فجر در شهر قم اشاره و اضافه كرد: اين دوره از مسابقات به شكل انفرادي به انجام رسيد كه در پايان اين مجيد بروز بود كه با كسب پنج امتياز از رقابت با ساير مدعيان موفق به كسب سكوي نخست و عنوان قهرماني شد.
رحمتي همچنين با اشاره به نفر دوم اين دوره از مسابقات‌ شطرنج جام فجر‌ يادآور شد: در پايان اين رقابت‌ها بعد از مجيد برزو قهرمان مسابقات، عنوان دومي پيكارهاي شطرنج اين دوره به علي زارعي رسيد تا اين شطرنج باز با كسب چهار امتياز عنوان نايب قهرماني را از آن خود كند.
دبير هيئت شطرنج استان قم يادآور شد: در اين رقابت‌ها بعد از نفرات قهرمان و نايب‌قهرمان، عنوان سوم به سامان ابي‌پور رسيد كه موفق به كسب سه امتياز شده بود تا بدين ترتيب نفرات برتر پيكارهاي شطرنج جام فجر قم به مناسبت گراميداشت سالگرد پيروزي انقلاب مشخص شوند.
وي بيان داشت: جوايز و هداياي نفرات اول تا سوم با حضور مسئولان هيئت شطرنج استان قم و ساير مسئولان و مربيان و ورزشكارن حاضر به آنها اهدا شد.
رحمتي در ادامه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در هيئت شطرنج استان قم براي توسعه اين رشته ورزشي در قم تصريح كرد: به منظور رشد و توسعه بيش از پيش شطرنج در قم، فعاليت‌ ما به صورت مداوم در بخش آموزش در هيئت برقرار است و با توجه به بازگشت به مجموعه حيدريان امكان دسترسي آسان نيز به برنامه‌هاي هيئت وجود دارد و عموم مردم و علاقمندان مي‌توانند با حضور در هيئت از آنها مطلع شده و بهره‌مند شوند.
انتهاي پيام/آ20/ك

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها