عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

معرفي برترين‌هاي شطرنج كاركنان دولت در استان قم

معرفي برترين‌هاي شطرنج كاركنان دولت در استان قم
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:04 ب.ظ

در پايان رقابت در 5 دور به روش سوئيسي صورت گرفت؛
معرفي برترين‌هاي شطرنج كاركنان دولت در استان قم

خبرگزاري فارس: پيكارهاي شطرنج هفتمين المپياد ورزشي كاركنان دولت در استان قم با معرفي نفرات برتر بخش بانوان به كار خود پايان داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، هفتمين المپياد ورزشي كاركنان دولت در استان قم به روزهاي پاياني برگزاري خود نزديك شده است و كم‌كم نفرات و تيم‌هاي برتر رشته‌هاي مختلف در حال شناسايي و معرفي هستند تا پرونده اين مسابقات بسته شود.
در اين بين يكي از رقابت‌هاي جذاب و مهيجي كه با استقبال خوب كاركنان دستگاه‌ها، نهادها و ادارات مختلف دولتي استان قم برگزار شد، پيكارهاي رشته شطرنج بود كه علاقمندان زيادي داشت و شركت كنندگان در آن رقابتي گرم و مهيج را تا معرفي نفرات برتر برگزار كردند.
با توجه به اينكه هيئت ورزش‌هاي همگاني استان قم از سوي اداره كل تربيت‌ بدني به عنوان برگزار كننده المپياد ورزشي كاركنان دولت معرفي شده است، اين هيئت در تعامل با ساير هيئت‌هاي ورزشي مسئوليت برگزاري رقابت‌ها در رشته‌هاي مختلف را به هيئت مربوط خود سپرد تا كار به شكل تخصصي صورت بگيرد.
به همين منظور هيئت شطرنج استان قم در تعامل با مسئولان برگزاري هفتمين المپياد ورزشي كاركنان دولت در استان قم، اقدام به برگزاري پيكارهاي شطرنج بانوان كارمند دولت كرد و اين رقابت‌ها دوشنبه شب بعد از پايان مسابقه 19 شطرنج باز نفرات برتر خود را در هيئت شطرنج قم شناخت.
در اين دوره از پيكارهاي شطرنج هفتمين المپياد ورزشي كاركنان دولت در استان قم، بانوان شطرنج‌باز شركت كننده در سالن شطرنج هيئت قم واقع در مجموعه ورزشي شهيد حيدريان قم با يكديگر رقابتي جذاب و نزديك برگزار كردند و در پايان افراد اول تا پنجم مشخص شدند.
اين دوره از مسابقات شطرنج هفتمين المپياد ورزشي كاركنان دولت در استان قم در بخش بانوان به شكل انفرادي و در پنج دور به روش سوئيسي برگزار شد كه در پايان اين ماه‌منير سلحشور بود كه با غلبه بر ساير مدعيان و كسب پنج امتياز موفق به كسب عنوان قهرماني شد.
در پايان اين رقابت‌ها پس از ماه‌منير سلحشور قهرمان مسابقات از دانشگاه علوم پزشكي استان قم، عنوان دومي با چهار امتياز به نيره ماندني شطرنج‌باز شركت كننده از اداره كل آموز‌ش‌وپرورش قم رسيد تا اين شطرنج‌باز عنوان نايب قهرماني را از آن خود كند.
اين در حاليست كه در پايان رقابت‌هاي شطرنج هفتمين المپياد ورزشي كاركنان دولت استان قم در بخش بانوان، مريم طالبي از بانك كشاورزي استان قم با چهار امتياز در رده سوم ايستاد، اعظم‌السادات سجادي از تيم دانشگاه علوم پزشكي با سه امتياز به مقام چهارم دست يافت و زهره صابري ديگر شركت كننده از آموزش و پرورش با كسب همين تعداد امتياز موفق به كسب مقام سوم اين دوره از رقابت‌ها شد.
نفرات برتر رقابت‌هاي شطرنج بانوان المپياد ورزشي كاركنان دولت در حالي معرفي شدند كه قرار است جوايز و هداياي نفرات اول تا سوم با حضور مسئولان وزش استان قم و ساير مسئولان و مربيان و ورزشكارن حاضر در اختتاميه هفتمين المپياد ورزشي كاركنان دولت به آنها اهدا ‌شود.
انتهاي پيام/آ20/ك

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها