عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اتفاق خاصي در شطرنج سوادكوه رخ نداده است

اتفاق خاصي در شطرنج سوادكوه رخ نداده است
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:04 ب.ظ

طي دهه اخير؛
اتفاق خاصي در شطرنج سوادكوه رخ نداده است

خبرگزاري فارس: رئيس هيئت شطرنج سوادكوه گفت: در طول دهه اخير اتفاق خاص و قابل ذكري در عرصه شطرنج سوادكوه رخ نداده است.

عمران اكبرنژاد در حاشيه مسابقات يكروزه شطرنج گراميداشت ميلاد حضرت رسول اكرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) در سوادكوه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به اين مطلب كه شطرنج شهرستان سوادكوه تا رسيدن به اهداف پيش‌بيني شده خود راه درازي را در پيش دارد، بيان داشت: هيئت شطرنج شهرستان سوادكوه در فراخواني علاقه‌مندان به شطرنج و پرورش مربي و داور و حذف حاميان مالي ضعيف عمل كرده است و برنامه‌‌‌هايي براي جبران اين نقص‌ها در دست اقدام است.
رئيس هيئت شطرنج شهرستان سوادكوه افزود: تا پايان سال جاري كلاس‌هاي جديد شطرنج با حمايت هيئت شطرنج سوادكوه آغاز به كار مي‌كند.
وي با اشاره به اين مطلب كه در طول دهه اخير اتفاق خاص و قابل ذكري در عرصه شطرنج سوادكوه رخ نداده است، گفت: غير از مقطع كوتاه حضور وليزاده در سوادكوه، شطرنج شهرستان در حالت ركود قرار داشته است و برنامه‌ريزي‌هاي هيئت شطرنج سوادكوه در قالب برنامه‌هاي كوتاه مدت و ميان مدت و بلند مدت براي جهش در شطرنج سوادكوه تدوين و در حال انجام است.
اكبرنژاد با تاكيد بر اينكه از حضور مربيان يا باشگاه‌هاي خصوصي در عرصه شطرنج شهرستان سوادكوه استقبال و حمايت مي‌كنيم، افزود: حضور مربيان يا باشگاه‌هاي خصوصي در عرصه شطرنج شهرستان بايد در قالب قانوني و با نظارت هيئت شطرنج انجام گيرد.
رئيس هيئت شطرنج شهرستان سوادكوه با تاكيد بر فعاليت‌ها در قالب برنامه و ساختار تعريف شده قانوني در هيئت‌هاي ورزشي گفت: تربيت‌بدني به عنوان ناظر و هدايت كننده فعاليت‌هاي ورزشي بايد بر انجام قانونمند فعاليت‌هاي ورزشي تاكيد داشته باشد و از برنامه‌هاي مقطعي خارج از چارچوب‌هاي هيئت‌هاي ورزشي جلوگيري كند و از هيئت‌هاي ورزشي كه داراي حكم استاني هستند، حمايت بيشتري انجام دهد.
وي درباره مسابقات يكروزه شطرنج گراميداشت ميلاد حضرت رسول اكرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) در روز ميلاد كه با حضور 80 شطرنج‌باز سوادكوهي برگزار شد، تصريح كرد: اين مسابقات در دو رده سني زير 12 سال و بالاي 12 سال برگزار شد.
اكبرنژاد افزود: در رده سني زير 12 سال، متين انصاري، محمد رضا رفعت طالبي و آرمين گرائيلي به عناوين اول تا سوم دست يافتند و در رده سني بالاتر از 12 سال، رضا محمدي، ميلاد خدادادي و مسعود آثاري حائز رتبه‌هاي اول تا سوم شدند.
انتهاي پيام/ل20/ك

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها