عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

پايان سومين روز مسابقات واليبال جوانان باشگاه‌هاي كشور در آمل

پايان سومين روز مسابقات واليبال جوانان باشگاه‌هاي كشور در آمل
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:04 ب.ظ

با پيروزي نيماي نور انجام شد؛
پايان سومين روز مسابقات واليبال جوانان باشگاه‌هاي كشور در آمل

خبرگزاري فارس: سومين روز مرحله نهايي مسابقات واليبال جوانان باشگاه‌هاي كشور در سالن پيامبر اعظم (ص) شهرستان آمل به كار خود پايان داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از آمل، عصر سومين روز بازي‌هاي مرحله نهايي مسابقات جوانان باشگاه‌هاي كشور با برگزاري بازي بين تيم‌هاي كشاورزي كرمانشاه و مؤسسه نيماي نور پيگيري شد كه تيم نوري دوباره با نتيجه سه بر صفر از ديگر حريف خود شكست را پذيرفت.
شب گذشته در بازي پاياني، تيم ميزبان جوانان كاله آمل در سالن پيامبر اعظم(ص) اين شهرستان به مصاف تيم شهرداري ياسوج رفت و با نتيجه مشابه سه بر صفر از سد اين تيم گذشت.
بنا به درخواست اداره تربيت‌بدني و تاييد سازمان ليگ فدارسيون واليبال، آمل ميزبان اين دوره از مسابقات است و هشت تيم راه يافته به مرحله نهايي مسابقات واليبال جوانان باشگاه‌هاي كشور از روز شنبه رقابت‌هاي خود را به‌مدت يك هفته آغاز كرده‌اند.
در روز نخست اين دوره از مسابقات كه با انجام چهار بازي پيگيري شد از گروه اول كاله آمل با نتيجه سه بر يك از سد آبفاي سمنان گذشت و تيم آب منطقه‌اي خراسان شمالي نيز با نتيجه سه بر يك شهرداري ياسوج را شكست داد.
همچنين در اين روز از گروه دوم تيم پره سر گيلان سه بر دو از كشاورزي كرمانشاه پيشي گرفت و گل گهر سيرجان نيز با نتيجه سه بر يك پيروز ديدار با مؤسسه نيماي نور بود.
در روز دوم اين دور از رقابت‌ها، كاله آمل با نتيجه سه بر صفر آب منطقه‌اي خراسان شمالي را شكست داد، پره سر گيلان با نتيجه سه بر دو پيروز رويارويي با موسسه نيماي نور بود، آبفاي سمنان سه بر دو شهرداري ياسوج را مغلوب كرد و گل گهرسيرجان مقابل كشاورزي كرمانشاه با نتيجه سه بر يك پيروز شد.
در صبح دوشنبه نيز آبفاي سمنان با نتيجه سنگين سه بر صفر آب منطقه‌اي خراسان شمالي را مغلوب كرد و همچنين گل گهرسيرجان هم با نتيجه‌اي مشابه مقابل پره سر گيلان مغلوب شد و طعم شكست را چشيد.
از صبح امروز بازي‌هاي روز چهارم اين دوره از مسابقات كار خود را از سر مي‌گيرد كه در بازي‌ها از ساعت 9 صبح تيم كشاورزي كرمانشاه در آخرين بازي مرحله گروهي به مصاف آبفاي سمنان مي‌رود و در ديگر بازي، آب منطقه‌اي خراسان شمالي مقابل پره سر گيلان صف آرايي مي‌كند.
تيم‌هاي كاله آمل، شهرداري ياسوج، آب منطقه‌اي خراسان شمالي و آبفاي سمنان در گروه اول اين دوره از رقابت‌ها به مصاف يكديگر مي‌روند و همچنين در گروه دوم نيز تيم‌هاي مؤسسه نيماي نور، كشاورزي كرمانشاه، پره سر گيلان و گل گهرسيرجان با هم به رقابت مشغول هستند.
انتهاي پيام/ل20/ك

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها