عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

جشن صنعت با حضور رئيس جمهور در فارس برگزار مي‌شود

جشن صنعت با حضور رئيس جمهور در فارس برگزار مي‌شود
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:04 ب.ظ

وزير صنايع و معادن:
جشن صنعت با حضور رئيس جمهور در فارس برگزار مي‌شود

خبرگزاري فارس: وزير صنايع و معادن گفت: به‏زودي با حضور رئيس جمهور جشن صنعت در استان فارس برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از شيراز، علي‌اكبر محرابيان در مراسم كلنگ‌زني مجتمع فولاد شهرستان فسا اظهار داشت: عمليات اجرايي اين طرح آغاز شده و پس از تكميل و بهره‌برداري از نيروهاي بومي استفاده مي‌شود.
وي با اشاره به اينكه رشد صنعت در استان فارس متوازن نيست، گفت: فارس در بخش كشاورزي پيشرو و بالاترين سرانه توليد گندم كشور متعلق به شهرستان فسا است.
محرابيان خاطرنشان كرد: حق مردم فارس آن‏گونه كه شايسته است، ادا نشده و دولت تصميم گرفته در كنار بخش كشاورزي در بخش‌هاي ديگر به‌ ويژه صنعت گام‌هاي مثبتي بردارد.
وزير صنايع و معادن تصريح كرد: فولاد به‌ عنوان صنعت مادر محسوب شده و در توسعه اقتصاد، تجارت و بازرگاني و مسكن نقش مهمي را دارد.
اين مقام مسئول با تأكيد بر اينكه بدون عنصر فولاد رشد صنعت در كشور ميسر نيست، يادآور شد: عزم دولت و مجلس بر حمايت از سرمايه‌گذاري در بخش فولاد و صنعت است.
محرابيان تصريح كرد: سرمنشأ پيشرفت صنعتي فولاد بوده و دولت احمدي‌نژاد به توسعه زيرساخت‌ها توجه ويژه‌اي داشته است.
وزير صنايع و معادن از تصويب صندوق توسعه ملي با مشاركت سرمايه‌گذاري بخش خصوصي و دولت خبر داد.
نايب رئيس مجلس شوراي اسلامي نيز در اين مراسم طي سخناني عنوان كرد: آزادگان، دوره اسارت را با شجاعت و مقاومت طي كرده و در عرصه توسعه صنعت نيز گام‌هاي ارزنده‌اي را برداشته‌اند.
حجت‌الاسلام علي‌اكبر ابوترابي ابراز داشت: در سايه ايستادگي و مقاومت، ايران اسلامي در زمينه توسعه فرهنگي و اقتصادي تبديل به قدرت نخست منطقه مي‌شود.
وي اضافه كرد: بايد تمام سرمايه‌هاي خود را براي هويت‌بخشي به انقلاب و جبران خسارت‌ها به كار برد.
انتهاي پيام/ن30/ك*

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها