عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

جشن صنعت با حضور رئيس جمهور در فارس برگزار مي‌شود

جشن صنعت با حضور رئيس جمهور در فارس برگزار مي‌شود
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:04 ب.ظ

وزير صنايع و معادن:
جشن صنعت با حضور رئيس جمهور در فارس برگزار مي‌شود

خبرگزاري فارس: وزير صنايع و معادن گفت: به‏زودي با حضور رئيس جمهور جشن صنعت در استان فارس برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از شيراز، علي‌اكبر محرابيان در مراسم كلنگ‌زني مجتمع فولاد شهرستان فسا اظهار داشت: عمليات اجرايي اين طرح آغاز شده و پس از تكميل و بهره‌برداري از نيروهاي بومي استفاده مي‌شود.
وي با اشاره به اينكه رشد صنعت در استان فارس متوازن نيست، گفت: فارس در بخش كشاورزي پيشرو و بالاترين سرانه توليد گندم كشور متعلق به شهرستان فسا است.
محرابيان خاطرنشان كرد: حق مردم فارس آن‏گونه كه شايسته است، ادا نشده و دولت تصميم گرفته در كنار بخش كشاورزي در بخش‌هاي ديگر به‌ ويژه صنعت گام‌هاي مثبتي بردارد.
وزير صنايع و معادن تصريح كرد: فولاد به‌ عنوان صنعت مادر محسوب شده و در توسعه اقتصاد، تجارت و بازرگاني و مسكن نقش مهمي را دارد.
اين مقام مسئول با تأكيد بر اينكه بدون عنصر فولاد رشد صنعت در كشور ميسر نيست، يادآور شد: عزم دولت و مجلس بر حمايت از سرمايه‌گذاري در بخش فولاد و صنعت است.
محرابيان تصريح كرد: سرمنشأ پيشرفت صنعتي فولاد بوده و دولت احمدي‌نژاد به توسعه زيرساخت‌ها توجه ويژه‌اي داشته است.
وزير صنايع و معادن از تصويب صندوق توسعه ملي با مشاركت سرمايه‌گذاري بخش خصوصي و دولت خبر داد.
نايب رئيس مجلس شوراي اسلامي نيز در اين مراسم طي سخناني عنوان كرد: آزادگان، دوره اسارت را با شجاعت و مقاومت طي كرده و در عرصه توسعه صنعت نيز گام‌هاي ارزنده‌اي را برداشته‌اند.
حجت‌الاسلام علي‌اكبر ابوترابي ابراز داشت: در سايه ايستادگي و مقاومت، ايران اسلامي در زمينه توسعه فرهنگي و اقتصادي تبديل به قدرت نخست منطقه مي‌شود.
وي اضافه كرد: بايد تمام سرمايه‌هاي خود را براي هويت‌بخشي به انقلاب و جبران خسارت‌ها به كار برد.
انتهاي پيام/ن30/ك*

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها