عضویت العربیة English
امام جواد علیه‌السلام: عزّت مؤمن در بى نیازى او از مردم است. بحارالأنوار، ج 75، ص 109

تيم فوتبال چوكا در چند پست از كمبود بازيكن رنج مي‌برد

سه شنبه 3 اسفند 1389  01:06 ب.ظ

نماينده مردم تالش در مجلس:

خبرگزاري فارس: نماينده مردم تالش در مجلس گفت: تيم فوتبال چوكا در چند پست از كمبود بازيكن رنج مي‌برد اما بازيكنان بايد بيشتر تلاش تا اين مشكل خود را نشان ندهد.

بهمن محمدياري كه براي تماشاي بازي تيم‌هاي فوتبال نوژن شهرداري نوشهر و چوكاي تالش به ورزشگاه نوشهر آمده بود در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نوشهر گفت: تا جايي كه امكان داشته باشد و جلسات مربوط به مجلس شوراي اسلامي نداشته باشم بازي‌هاي تيم فوتبال چوكاي تالش را از نزديك تماشا مي‌كنم به ويژه اگر در تالش باشد، حتماً براي تماشاي بازي به ورزشگاه مي‌روم.
وي افزود:از بازي تيم چوكا برابر تيم فوتبال نوژن شهرداري نوشهر راضي هستم و اين يكي از بهترين بازي‌هاي چوكا بود هرچند بازي‌هاي قبل چوكا هم رضايت‌مند بود اما هميشه به خوب بازي كردن امتياز نمي‌دهند و ذكر اين نكته هم ضروري است كه تيم فوتبال چوكا در چند پست از كمبود بازيكن رنج مي‌برد اما بازيكنان بايد بيشتر تلاش تا اين مشكل خود را نشان ندهد.
محمدياري درباره فعاليت‌هاي تيم فوتبال چوكاي تالش گفت: در باشگاه چوكاي تالش علاوه بر جذب اسپانسر و كمك‌هاي مردمي، درآمدسازي ايجاد كرديم و همه مردم نيز انتظار صعود اين تيم ريشه‌دار به ليگ دسته اول كشور را دارند.
وي درباره نقش و اهميت ورزش در جامعه اظهار داشت: ورزش موجب ايجاد فضاي نشاط و شادابي در جامعه مي‌شود، بنابراين بايد به زيرساخت‌هاي ورزشي در جامعه توجه شود و من به عنوان نماينده مردم در مجلس همواره سعي و تلاش مي‌كنم تا زير‌ساخت‌هاي ورزشي را در تالش اجرا شود كه در اين امر موفقيت‌هايي نيز به دست آمد.
نماينده مردم تالش در مجلس گفت: مسئولان بايد بخشي از وقت خود را براي ورزش و بگذاريم و همه جامعه را به ورزش كردن سوق دهيم چرا كه ورزش مايه نشاط و سر زندگي و سلامت جامعه هست.
وي به اهميت حضور مسئولان در ورزشگاه‌ها اشاره كرد و گفت: حضور بيشتر و هميشگي مسئولان در ورزشگاه‌ها و مسابقات ورزشي موجب مي‌شود تا برخي از مردم براي انجام و حل مشكلات خود راحت‌تر به ما مراجعه كنند.
نماينده مردم تالش در مجلس افزود: درباره حضور خودم در ورزشگاه‌ها بايد بگويم كه مردم زيادي براي تماشاي مسابقات ورزشي مي‌آيند و در همان‌جا نيز براي حل مشكلاتشان به من مراجعه مي‌كنند كه بخشي از تصميمات مربوط نيز در همين ورزشگاه‌ها گرفته مي‌شود و دستور حل مشكلات مردم به دستگاه‌هاي مربوط صادر مي‌شود.
انتهاي پيام/غ20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 27726
دسترسی سریع به انجمن ها