عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

3 بوكسور قمي در انتخابي تيم ملي جوانان روي رينگ مي‌روند

3 بوكسور قمي در انتخابي تيم ملي جوانان روي رينگ مي‌روند
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:10 ب.ظ

رئيس هيئت بوكس استان قم:
3 بوكسور قمي در انتخابي تيم ملي جوانان روي رينگ مي‌روند

خبرگزاري فارس: رئيس هيئت بوكس استان قم گفت: سه بوكسور قمي از امروز در پيكارهاي انتخابي تيم ملي جوانان مقابل حريفان خود به روي رينگ مي‌روند.

محمد جعفري امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم‌ بيان داشت: پيكارهاي انتخابي تيم ملي بوكس جوانان كشورمان براي شناخت نفرات برتر به منظور حضور در اردوي تداركاتي اين تيم، از امروز با شركت برترين‌هاي كشور به ميزباني هيئت بوكس استان سيستان و بلوچستان برگزار مي‌شود.
وي ادامه داد: با توجه به اهميت رقابت‌هاي انتخابي، بيش از 100 بوكسور براي كسب سهميه تيم ملي امروز با يكديگر به رقابت مي‌پردازند كه در اين بين سه بوكسور جوان و آينده‌دار از استان قم نيز به همراه مربي خود راهي محل برگزاري مسابقات شده‌اند.
رئيس هيئت بوكس استان قم با اشاره به اوزان بوكسورهاي قمي افزود: بوكسورهاي جوان و آينده‌دار قمي در پيكارهاي انتخابي تيم ملي بوكس جوانان كشورمان در اوزان منهاي 56، 64 و 69 كيلوگرم در اين دوره از مسابقات با حريفان خود رقابت مي‌كنند.
وي يادآور شد: بر اين اساس در وزن منهاي 56 كيلوگرم محمد مردي نماينده تيم اعزامي بوكس جوانان استان قم است و در وزن منهاي 64 كيلوگرم ميثم كرنوكر برابر حريفان خود قرار مي‌گيرد، ضمن اينكه احسان خداياري در وزن منهاي 69 كيلوگرم به مصاف حريفان مي‌رود.
جعفري بيان داشت: رقابت‌هاي انتخابي تيم ملي جوانان از امروز با شركت تمام مدعيان عضويت در تيم ملي بوكس جوانان كشورمان در زاهدان آغاز مي‌شود و اين در حاليست كه بر اساس آمار اعلام شده از سوي فدراسيون تا‌كنون حضور 106 بوكسور در آن قطعي شده است.
وي اضافه كرد: علاوه بر سه بوكسوري كه به نمايندگي از هيئت بوكس استان قم در اين مسابقات شركت مي‌كنند، ساير بوكسورها بر اساس سهميه‌اي كه از سوي فدراسيون بوكس براي استان‌ها در نظر گرفته شده است، در اين دوره از پيكارها حضور مي‌يابند.
رئيس هيئت بوكس استان قم اظهار داشت: براي حضور در اين مسابقات استان‌هاي كرمانشاه، خوزستان و سيستان و بلوچستان هر كدام هشت سهميه دارد و براي استان‌هاي لرستان، مازندران و تهران شش سهميه از سوي فدراسيون در نظر گرفته شده است.
وي خاطرنشان كرد: همچنين استان‌هاي گيلان، توابع تهران، البرز و خراسان جنوبي هر كدام با چهار بوكسور و استان‌هاي كردستان، گلستان، فارس و خراسان رضوي با سه ورزشكار در اين دوره از مسابقات انتخابي تيم ملي جوانان بوكس كشورمان شركت خواهند كرد.
جعفري عنوان داشت: اين در حاليست كه استان‌هاي اصفهان، آذربايجان غربي و شرقي، كرمان، بوشهر، مركزي، يزد، قزوين، كهگيلويه و بويراحمد، اردبيل، سمنان، ايلام، همدان، هرمزگان، زنجان و چهارمحال و بختياري در اين دوره دو سهميه دارند.
وي تصريح كرد: در پايان مسابقات انتخابي، برترين‌هاي اين رقابت‌ها كه تا ششم اسفند ماه به طول مي‌انجامد به همراه تيم ملي بزرگسالان به اردوهاي آماده‌سازي مي‌روند.
انتهاي پيام/آ20/ك

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها