عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

هيئت رئيسه شوراي شهر پاكدشت معرفي شدند

هيئت رئيسه شوراي شهر پاكدشت معرفي شدند
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:10 ب.ظ

طي مراسمي؛
هيئت رئيسه شوراي شهر پاكدشت معرفي شدند

خبرگزاري فارس: هيئت‌ رئيسه جديد شوراي اسلامي پاكدشت طي مراسمي معرفي شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس از جنوب استان تهران به ‌نقل از روابط‌ عمومي شهرداري پاكدشت، مراسم معارفه هيئت رئيسه جديد شوراي اسلامي شهر پاكدشت با حضور رئيس و اعضاي شوراي اسلامي شهر پاكدشت، شهردار و معاونان و پرسنل شهرداري پاكدشت، فرماندار و نماينده مردم پاكدشت و تعدادي از مسئولان ادارات، رئيس شوراي اسلامي شهر شريف‌آباد و جمعي از شهروندان پاكدشت در سالن آمفي‌‌تئاتر شهرداري اين شهر برگزار شد.
در اين مراسم علي‌اصغر خسرواني به عنوان رياست شورا، سيداكبر موسوي نايب رئيس، نبي اكبرزاده خزانه‌دار، سميه هژبري منشي و يعقوب پازوكي عضو شورا معرفي شدند تا در ساختمان جديد شوراي اسلامي در ميدان ساعت به مردم اين شهر خدمت كنند.
در آغاز اين برنامه محمد سليماني شهردار پاكدشت ضمن عرض خير مقدم و تبريك ميلاد رسول مهرباني و امام جعفر صادق عليهما‌السلام گزارش مبسوطي از فعاليت ۱۸ ماهه مديريت شهري را بيان كرد و از پرسنل شهرداري خواست با رويه‌اي كه در سال همت و كار مضاعف پيش گرفتند به خدمترساني صادقانه و دلسوزانه به مردم شريف پاكدشت ادامه دهند.
رئيس شوراي اسلامي شهر نيز در سخناني همگان را به رعايت قانون و خدمت مضاعف به مردم دعوت كرد. علي‌اصغر خسرواني تذكرات لازم را در برطرف كردن برخي مشكلات موجود بيان كرد و از پرسنل شهرداري خواست تا با شركت منسجم در نماز عبادي سياسي جمعه و نماز جماعت در محل شهرداري از فضاي معنوي بهره بيشتري ببرند.
در ادامه قربانعلي مقبلي فرماندار شهرستان پاكدشت پاكدشت در سخنان كوتاهي ضمن تقدير از زحمات پرسنل شهرداري از مديريت شهري خواست با همت و جديت به خدمت‌رساني به مردم ولايي پاكدشت ادامه دهند و از شوراي اسلامي شهر خواست تا با برگزاري جلسات علني با نخبگان و شهروندان در تصويب سياست‌هاي كلي و بودجه و توزيع عادلانه خدمات توفيق بيشتري داشته باشند.
در خاتمه اين معارفه نيز فرهاد بشيري نماينده مردم شهرستان پاكدشت در مجلس شوراي اسلامي ضمن ارائه گزارش كوتاهي از خدمات انجام شده در سال جاري و افتتاح سد ماملو به دست رئيس جمهور از مسئولان خواست تا با هم‌فكري و جلسات با نخبگان در راه خدمت به مردم با سرعت و دقت بيشتري حركت كنند.
ساختمان شوراي اسلامي شهر به مركز شهر واقع در ميدان ساعت طبقه فوقاني عابر بانك ملي انتقال يافته است و شماره تلفن ۳۰۴۷۱۳۷ براي پاسخگويي شهروندان در نظر گرفته شده است.
در پي سلب عضويت چهار عضو از هفت عضو شوراي شهر پاكدشت دو عضو علي‌البدل جايگزين افراد سلب عضويت شدند و با پيوستن افراد جديد اين شورا پس از هفته‌ها با پنج عضو فعاليت خود را آغاز كرد.
انتهاي پيام/آ30/ك

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها