عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

باشگاه مشغله كاري مرا بهانه كرد

باشگاه مشغله كاري مرا بهانه كرد
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:12 ب.ظ

سرمربي تيم واترپلو ماهان:
باشگاه مشغله كاري مرا بهانه كرد

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم واترپلوي فولاد ماهان اصفهان گفت: باشگاه ماهان مشغله كاري من در تيم ملي واترپلو را بهانه كرد تا با فرد ديگري همكاري كند.

مرتضي شريعت امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: از تصميم مديران باشگاه ماهان براي تغيير روي نيمكت تيم بي‌اطلاع بودم ولي با اين تصميم مشكلي ندارم.
وي با بيان اينكه جايگزيني شب‌انگيز به جاي وي هماهنگ شده بود، افزود: بعد از اينكه مديريت تيم‌هاي ملي واترپلو به من سپرده شد، مشغوليت زيادي در تهران پيدا كرده‌ام.
شريعت با اشاره به آغاز دور جديد تمرينات تيم ملي تصريح كرد: اين اردو از 23 بهمن ماه در تهران آغاز شده و ملي‌پوشان براي با‌زي‌هاي ليگ به تيم‌هايشان مي‌پيوندند و تمرينات تيم ملي روزهاي پنج‌شنبه و جمعه پيگيري مي‌شود.
وي ادامه داد: نيما خوشبخت، محسن جليلي، رشيد نصرالهي، مالك ضيايي و امير سجاديان پنج ملي‌پوش اصفهاني حاضر در اردوي تيم ملي هستند.
شريعت با اشاره به انتقال تمرينات تيم ملي به اصفهان در طول ماه‌هاي گذشته تاكيد كرد: براي تمرينات تيم ملي استخري نياز داريم كه دو جلسه تمرين در روز برگزار شود و اگر چنين موقعيتي در اصفهان به وجود آيد، اردويي را در اصفهان برگزار خواهيم كرد.
انتهاي پيام/صا30/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها