عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

باشگاه مشغله كاري مرا بهانه كرد

باشگاه مشغله كاري مرا بهانه كرد
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:12 ب.ظ

سرمربي تيم واترپلو ماهان:
باشگاه مشغله كاري مرا بهانه كرد

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم واترپلوي فولاد ماهان اصفهان گفت: باشگاه ماهان مشغله كاري من در تيم ملي واترپلو را بهانه كرد تا با فرد ديگري همكاري كند.

مرتضي شريعت امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: از تصميم مديران باشگاه ماهان براي تغيير روي نيمكت تيم بي‌اطلاع بودم ولي با اين تصميم مشكلي ندارم.
وي با بيان اينكه جايگزيني شب‌انگيز به جاي وي هماهنگ شده بود، افزود: بعد از اينكه مديريت تيم‌هاي ملي واترپلو به من سپرده شد، مشغوليت زيادي در تهران پيدا كرده‌ام.
شريعت با اشاره به آغاز دور جديد تمرينات تيم ملي تصريح كرد: اين اردو از 23 بهمن ماه در تهران آغاز شده و ملي‌پوشان براي با‌زي‌هاي ليگ به تيم‌هايشان مي‌پيوندند و تمرينات تيم ملي روزهاي پنج‌شنبه و جمعه پيگيري مي‌شود.
وي ادامه داد: نيما خوشبخت، محسن جليلي، رشيد نصرالهي، مالك ضيايي و امير سجاديان پنج ملي‌پوش اصفهاني حاضر در اردوي تيم ملي هستند.
شريعت با اشاره به انتقال تمرينات تيم ملي به اصفهان در طول ماه‌هاي گذشته تاكيد كرد: براي تمرينات تيم ملي استخري نياز داريم كه دو جلسه تمرين در روز برگزار شود و اگر چنين موقعيتي در اصفهان به وجود آيد، اردويي را در اصفهان برگزار خواهيم كرد.
انتهاي پيام/صا30/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها