عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بارش باران در راه‌هاي باخرز و سبزوار

بارش باران در راه‌هاي باخرز و سبزوار
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:12 ب.ظ

مركز مديريت راه‌هاي خراسان رضوي خبر داد:
بارش باران در راه‌هاي باخرز و سبزوار

خبرگزاري فارس: مركز مديريت راه‌هاي خراسان رضوي طي اطلاعيه‌اي از بارش باران در محورهاي شهرستان‌هاي باخرز و سبزوار خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي اداره كل راه و ترابري خراسان رضوي، مركز مديريت راه‌هاي استان با صدور اطلاعيه‌اي اظهار داشت: هم اكنون رانندگان عبوري از راه‌هاي حوزه استحفاظي شهرستان‌هاي باخرز و سبزوار شاهد بارش باران در طول مسير هستند و بايد با رعايت تمام قوانين رانندگي و توجه به علائم تردد كنند.
در اين اطلاعيه آمده است: همچنين وجود مه در محورهاي منتهي به شهرستان سرخس، درگز، سرولايت، كلات و مشهد گزارش شده است.
بر اساس اين گزارش وضعيت ساير محورهاي استان عادي است و تردد خودروها در آنها به صورت روان جريان دارد.
در اين اطلاعيه با اشاره به تعطيلي روز دوشنبه و افزايش سفرها به سمت مشهد مقدس، از تمام هموطناني كه قصد تردد در محورهاي استان را دارند، درخواست شده ضمن رعايت قوانين رانندگي و سرعت مطمئنه، به علائم نصب شده در جاده‌ها و هشدارهاي عوامل راهداري و پليس راه توجه ويژه‌اي داشته باشند.
همچنين مركز مديريت راه‌هاي خراسان رضوي، در پايان از تمام رانندگانى كه قصد عبور از محورهاي مختلف را دارند، درخواست كرد و گفت: قبل از حركت از طريق شماره ارتباطي 141 و يا تلفن 3411000-0511 از آخرين وضعيت مسير تردد خود اطلاع يابند.
انتهاي پيام/م30/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها