عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

توليد علم در ايران 11برابر جهان است

توليد علم در ايران 11برابر جهان است
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:12 ب.ظ

وزير صنايع:
توليد علم در ايران 11برابر جهان است

خبرگزاري فارس: وزير صنايع و معادن گفت: با تلاش‌هاي صورت گرفته از سوي متخصصان و كارشناسان جوان، توليد علم در ايران به 11 برابر جهان رسيده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از شيراز، خليل محرابيان در حاشيه بهره‌برداري از بزرگ‌ترين كارخانه توليد قند مايع و شيره خرما در خاورميانه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: آزادگان بعد از دوران دفاع مقدس با مشاركت در عرصه‌هاي اقتصادي، فرهنگي و سياسي به موفقيت‌هاي چشمگيري دست يافته‌اند. در كشور هيچ موفقيتي بدون حضور عناصر انقلابي دلسوز به ويژه بسيجان، آزادگان و ايثارگران ميسر نشده است.
وي با اشاره به اينكه مهم‌ترين خواسته مردم استان فارس در سفرهاي دوره اول و دوم هيئت دولت، و سفر مقام معظم رهبري، صعنتي شدن اين استان است افزود: با بهره‌برداري از كارخانه توليد قند مايع و شيره خرما، گام بزرگي در مسير صنعتي شدن استان فارس كه از ظرفيت‌هاي بالايي در زمينه‌هاي توليد و صنعت برخوردار است، برداشته مي‌شود.
وزير صنايع و معادن تصريح كرد: در آينده نزديك با اجراي طرح‌هاي عمراني و صنعتي در استان فارس، شاهد صدور صنعت به خارج از مرزهاي كشور مي‌شويم.
محرابيان در ادامه از راه‌اندازي دومين جشنواره صنعتي كشور در سال آينده خبر داد و عنوان كرد: رسيدن به دستاوردهاي علمي، صنعتي و اقتصادي در سايه رهبري و روحيه خودباوري ميسر مي‌شود.
اين مسئول ابزار داشت: اگر ابزار صنعت در كنار كشاورزي قرار گيرد شاهد رشد ارزش افزوده و صدور محصولات كشاورزي به صورت خام مي‌شويم.
وزير صنايع و معادن با تأكيد بر اينكه افرادي كه اعتماد خود را به نيروهاي انقلابي از دست داده‌اند، نگاه به خارج از مرزها دارند، گفت: اين افراد كارنامه‌هاي خود را ارائه دهند و بگويند كه چه موفقيت‌هايي براي مردم به ارمغان آورده‌اند.
محرابيان اضافه كرد: تمام دستاوردهاي جمهوري اسلامي ايران در عرصه‌هاي علمي، اقتصادي و فرهنگي به دست فرزندان و دلسوزان پيروان خط امام و رهبري انجام شده است.
وي در ادامه با تقدير از طراحان، متخصصان، پيمانكاران و كارگران ساخت بزرگ‌ترين كارخانه توليد قند مايع و شيره خرما در خاورميانه يادآور شد: با تلاش‌هاي صورت گرفته در آينده شاهد تحول اقتصادي و صنعتي كشور مي‌شويم.
وزير صنايع و معادن در پايان اذعان داشت: حضور استاندار اين استان باعث شده كه ظرفيت‌هاي فارس شناخته شود و اعتبارات بيشتري براي طرح‌هاي صنعتي و اقتصادي اختصاص يابد.
انتهاي پيام/ن20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها