عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

توليد علم در ايران 11برابر جهان است

توليد علم در ايران 11برابر جهان است
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:12 ب.ظ

وزير صنايع:
توليد علم در ايران 11برابر جهان است

خبرگزاري فارس: وزير صنايع و معادن گفت: با تلاش‌هاي صورت گرفته از سوي متخصصان و كارشناسان جوان، توليد علم در ايران به 11 برابر جهان رسيده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از شيراز، خليل محرابيان در حاشيه بهره‌برداري از بزرگ‌ترين كارخانه توليد قند مايع و شيره خرما در خاورميانه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: آزادگان بعد از دوران دفاع مقدس با مشاركت در عرصه‌هاي اقتصادي، فرهنگي و سياسي به موفقيت‌هاي چشمگيري دست يافته‌اند. در كشور هيچ موفقيتي بدون حضور عناصر انقلابي دلسوز به ويژه بسيجان، آزادگان و ايثارگران ميسر نشده است.
وي با اشاره به اينكه مهم‌ترين خواسته مردم استان فارس در سفرهاي دوره اول و دوم هيئت دولت، و سفر مقام معظم رهبري، صعنتي شدن اين استان است افزود: با بهره‌برداري از كارخانه توليد قند مايع و شيره خرما، گام بزرگي در مسير صنعتي شدن استان فارس كه از ظرفيت‌هاي بالايي در زمينه‌هاي توليد و صنعت برخوردار است، برداشته مي‌شود.
وزير صنايع و معادن تصريح كرد: در آينده نزديك با اجراي طرح‌هاي عمراني و صنعتي در استان فارس، شاهد صدور صنعت به خارج از مرزهاي كشور مي‌شويم.
محرابيان در ادامه از راه‌اندازي دومين جشنواره صنعتي كشور در سال آينده خبر داد و عنوان كرد: رسيدن به دستاوردهاي علمي، صنعتي و اقتصادي در سايه رهبري و روحيه خودباوري ميسر مي‌شود.
اين مسئول ابزار داشت: اگر ابزار صنعت در كنار كشاورزي قرار گيرد شاهد رشد ارزش افزوده و صدور محصولات كشاورزي به صورت خام مي‌شويم.
وزير صنايع و معادن با تأكيد بر اينكه افرادي كه اعتماد خود را به نيروهاي انقلابي از دست داده‌اند، نگاه به خارج از مرزها دارند، گفت: اين افراد كارنامه‌هاي خود را ارائه دهند و بگويند كه چه موفقيت‌هايي براي مردم به ارمغان آورده‌اند.
محرابيان اضافه كرد: تمام دستاوردهاي جمهوري اسلامي ايران در عرصه‌هاي علمي، اقتصادي و فرهنگي به دست فرزندان و دلسوزان پيروان خط امام و رهبري انجام شده است.
وي در ادامه با تقدير از طراحان، متخصصان، پيمانكاران و كارگران ساخت بزرگ‌ترين كارخانه توليد قند مايع و شيره خرما در خاورميانه يادآور شد: با تلاش‌هاي صورت گرفته در آينده شاهد تحول اقتصادي و صنعتي كشور مي‌شويم.
وزير صنايع و معادن در پايان اذعان داشت: حضور استاندار اين استان باعث شده كه ظرفيت‌هاي فارس شناخته شود و اعتبارات بيشتري براي طرح‌هاي صنعتي و اقتصادي اختصاص يابد.
انتهاي پيام/ن20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها