عضویت العربیة English
امام سجاد علیه‌السلام: [اى زینب] تو بحمداللّه عالمى هستى که نزد کسى تعلیم ندیدى و دانایى هستى که نزد کسى نیاموختى. بحارالأنوار، ج45، ص164

انتقال 25 درصد از كارگاه‌هاي خيابان آتشگاه به حاشيه شهر

انتقال 25 درصد از كارگاه‌هاي خيابان آتشگاه به حاشيه شهر
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:13 ب.ظ

شهردار منطقه 9 اصفهان خبر داد:
انتقال 25 درصد از كارگاه‌هاي خيابان آتشگاه به حاشيه شهر

خبرگزاري فارس: شهردار منطقه 9 اصفهان گفت: 25 درصد كارگاه‌هاي چوب‌بري و صندوق‌سازي خيابان آتشگاه به حاشيه شهر اصفهان منتقل شدند.

عبدالرسول امامي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با بيان اينكه جمع‌آوري و ساماندهي كارگاه‌هاي چوب‌بري و صندوق‌سازي در خيابان آتشگاه در اولويت برنامه‌هاي شهرداري منطقه 9 قرار گرفته است، اظهار داشت: حدود 50 كارگاه چوب‌بري و صندوق‌سازي در خيابان قدس و منتهي به آن و نيز در خيابان آتشگاه وجود دارد كه با احداث خيابان قدس و نياز به آزادسازي زمين‌هاي اطراف آن، 25 درصد اين كارگاه‌ها تاكنون منتقل شده‌اند.
وي با بيان اينكه بسياري از اين كارگاه‌هاي دست‌ساز و در زمين‌هاي استيجاري قرار دارند، گفت: امكان ساماندهي به صورت يكجا براي شهرداري مقدور نيست و در حال حاضر برخي از كارگاه‌ها كه در مسير آزادسازي خيابان قدس بوده‌اند، منتقل شدند.
شهردار منطقه 9 اصفهان تصريح كرد: يكي از دلايل تاخير آزادسازي كارگاه‌هاي چوبي و صندوق‌سازي، عدم وجود صنف رسيدگي كننده به امر ساماندهي كارگاه‌هاي چوب‌بري در اين منطقه است.
وي با اشاره به اينكه بيش از 50 كارگاه در محدوده منازل مسكوني در سطح منطقه 9 وجود دارد، افزود: اين شهرداري در راستاي ايمن‌سازي و سازماندهي اين كارگاه‌ها در سال آينده به صورت جدي‌تر انتقال كارگاه‌ها را دنبال مي‌كند.
امامي ضمن ابراز نگراني از اينكه هيچ كدام از كارگاه‌ها ايمني لازم را ندارند، اظهار داشت: يكي از معضلات شهرداري منطقه 9 را شكايات مردمي از وجود چنين كارگاه‌ها و نيز تذكرات آتش نشاني مبني بر احتمال وقوع آتش‌سوزي در اين مكان‌ها است.
وي در ادامه به آزادسازي و احداث راه ارتباطي شمال ناژوان اشاره كرد و افزود: قرار بود كه در نيمه دوم سال جاري مرحله اول آزادسازي مناطق شمال ناژوان با اعتباري افزون بر 100 ميليون تومان صورت گيرد.
شهردار منطقه 9 اصفهان با بيان اينكه نظرات مختلفي در مورد احداث آن داده شده است، اضافه كرد: به دليل اينكه دسترسي و مكان مورد نظر و اينكه از كدام نقطه آزادسازي شود هنوز به تصويب نرسيده، اجرايي نشده است.
وي سه نقطه راه‌هاي ارتباطي محله زهران، نصرآباد و خيابان زيتون را از جمله راه‌هاي ارتباطي پيشنهادي در اين منطقه عنوان كرد و بيان داشت: برخي از ساكنان در مورد اجرايي شدن اين پروژه اختلاف نظر دارند و اينكه دسترسي از كجا و راه ارتباطي از كدام نقطه انجام شود، طي جلسات كارشناسي تصميم‌گيري مي‌شود.
انتهاي پيام/صا20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها