عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

كشف 3000 بطري مشروب الكلي در قزوين

كشف 3000 بطري مشروب الكلي در قزوين
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:15 ب.ظ

فرمانده انتظامي استان قزوين خبر داد:
كشف 3000 بطري مشروب الكلي در قزوين

خبرگزاري فارس: فرمانده انتظامي قزوين از كشف 2 هزار و 952 قوطي و بطري در عمليات پليس استان خبر داد.

مسعود جعفري‌نسب امروز در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در قزوين بيان داشت: در پي يك فقره تصادف، حوالي عوارضي قزوين زنجان يك دستگاه خاور با يك دستگاه اتوبوس برخورد كرد ولي راننده خاور به سرعت ادامه مسير داد ولي به فاصله كوتاهي واژگون شد و راننده از خودرو خارج و فرار كرد.
وي ادامه داد: مأموران پليس به سرعت در محل حاضر شدند تا در صورت حضور فرد يا افرادي، آنها را از خودرو خاور نجات دهند ولي در بررسي وضعيت خودرو 2 هزار و 466 قوطي و بطري انواع مشروب الكلي كه تعداد زيادي نيز شكسته بود، كشف كردند.
فرمانده انتظامي استان قزوين اضافه كرد: مأموران پليس آگاهي تاكستان نيز حين كنترل خودروهاي عبوري در آزاد‌راه قزوين زنجان، روبه‌روي روستاي قره‌باغ به يك دستگاه رنو پي‌كي مشكوك و آن را متوقف كردند.
وي تصريح كرد: مأموران پليس در بازرسي از اين خودرو 486 قوطي مشروب الكلي كشف و راننده 53 ساله اهل مراغه را نيز دستگير كردند.
جعفري‌نسب خاطرنشان كرد: مأموران يگان امداد شهرستان بويين زهرا حين گشت‌زني در جاده بوئين‌زهرا ساوه به يك دستگاه سواري پرايد با دو سرنشين مشكوك و دستور ايست دادند.
وي تأكيد كرد: بر اساس اين گزارش راننده پرايد بدون توجه به دستور ايست پليس متواري شد كه پس از مدتي تعقيب و گريز و شليك چند تير سرانجام خودرو متوقف شد و در بازرسي از اين خودرو تعداد 27 قبضه سلاح شكاري غيرمجاز كه به طرز ماهرانه‌اي جاسازي شده بود كشف و راننده 21 ساله آن دستگير شد.
فرمانده انتظامي استان قزوين عنوان داشت: مأموران انتظامي استان قزوين در سه اقدام بيش از سه كيلوگرم ترياك كشف و ضبط كردند، در نخستين اقدام مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر قزوين حين كنترل خودروهاي عبوري در عوارضي قزوين كرج به يك دستگاه سواري پرايد مشكوك و خودرو را متوقف كردند كه مأموران در بازرسي از پرايد مقدار يك كيلو و 997 گرم ترياك كشف و راننده خودرو را دستگير كردند.
وي خاطرنشان كرد: اين مأموران در اقدامي ديگر حين گشت‌زني در حوالي خيابان تهران قديم به فردي مشكوك شدند كه در بازرسي بدني از وي مقدار 980 گرم ترياك كشف و متهم را دستگير كردند.
جعفري‌نسب يادآور شد: مأموران كلانتري 12 قزوين نيز در بازرسي بدني از فرد ديگري مقدار 110 گرم ترياك كشف و متهم را دستگير كردند.
انتهاي پيام/آ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها