عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

نمايندگي ولي‌فقيه به اسلامي شدن دانشگاه‌ها نظارت چشمگيري دارد

نمايندگي ولي‌فقيه به اسلامي شدن دانشگاه‌ها نظارت چشمگيري دارد
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:15 ب.ظ

مسئول دفتر نهاد نمايندگي ولي‌‌فقيه در دانشگاه زنجان:
نمايندگي ولي‌فقيه به اسلامي شدن دانشگاه‌ها نظارت چشمگيري دارد

خبرگزاري فارس: مسئول دفتر نهاد نمايندگي ولي‌فقيه در دانشگاه زنجان گفت: نهاد نمايندگي ولي‌فقيه بر مسائل مختلف ديني و اسلامي شدن دانشگاه‌ها نظارت چشمگيري دارد.

حجت‌الاسلام منصور فرجي امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان‌ اظهار داشت: دفتر نهاد نمايندگي ولي ‌فقيه در دانشگاه‌ها از ضروريات روز محسوب مي‌شود كه خوشبختانه با عنايت ويژه مقام معظم رهبري در راستاي رشد و توسعه آگاهي‌هاي ديني و توفيق مشاركت در عرصه‌هاي مختلف فرهنگي، اجتماعي و سياسي دانشجويان در دانشگاه‌ها تاسيس شد.
وي با بيان اينكه نهاد بر مسائل مختلف ديني و اسلامي كردن دانشگاه‌ها نظارت چشمگيري دارد، افزود: همه فعاليت‌هاي فرهنگي و ديني و اجتماعي دانشگاه‌ها با نظارت دفتر نهاد رونق چشمگيري يافته و تعامل مطلوبي با مجموعه‌هاي مختلف دانشگاه برقرار شده است.
مسئول دفتر نهاد نمايندگي ولي‌فقيه در دانشگاه زنجان با اشاره به تاثير‌گذاري مطلوب اين مجموعه فرهنگي بر روند برنامه‌هاي مختلف دانشگاه و حركت دانشگاه‌ها به سوي اسلامي شدن، تصريح كرد: كانون‌ها، هيئت‌ها و معاونت فرهنگي و بسيج دانشگاه با تعامل مطلوب با نهاد فعاليت‌هاي خود را انجام داده و جايگاه خود را ارتقا مي‌بخشند.
وي ادامه داد: با تمركز فعاليت‌هاي نهاد در استان‌ها و برنامه‌ريزي دقيق و منظم موجب كسب موفقيت‌هاي بي‌شمار شده است كه اميدواريم در سال‌هاي آينده نيز با جديت پيگيري شود.
‌فرجي افزود: با استاني شدن فعاليت‌هاي نهاد، اشرافيت آن بر برنامه‌ها افزايش يافته و اعتبارات مطلوبي براي انجام فعاليت‌هاي تاثير‌گذار در دانشگاه بيشتر فراهم مي‌شود.
وي با بيان اينكه با استاني شدن نهاد فعاليت‌هاي آن يك گام به جلو حركت مي‌كند، عنوان داشت: تعامل جدي و قوي‌تر اساتيد و دانشجويان با نهاد موجب ادامه روند مطلوب آن شده و اين امر به گسترش و رشد فعاليت‌هاي آن كمك شاياني مي‌كند.
مسئول دفتر نهاد نمايندگي ولي‌فقيه در دانشگاه زنجان با اشاره به فعاليت شش كانون فرهنگي در نهاد بيان داشت: كانون مناسبت‌ها، كانون نماز، كانون اقبال و كانون مهدويت از جمله كانون‌هاي نهاد در دانشگاه زنجان محسوب مي‌شوند كه در كنار فعاليت اين كانون‌ها به طور غير‌مستقيم با كانون‌هاي فرهنگي و سياسي دانشگاه تعامل برقرار است.
وي خاطرنشان كرد: نهاد جايگاه ويژه‌اي را در دانشگاه در برگزاري برنامه‌هاي فرهنگي ترسيم كرده و در كنار مسئولان دانشگاه با جذب نيروهاي كارآمد و فرهنگي ماهيت خود را حفظ كرده و در همه عرصه‌ها و زمينه‌ها به جلو حركت مي‌كند.
فرجي از اجراي مطلوب برنامه‌ها از طريق نهاد خبر داد و افزود: موفقيت‌هاي بي‌شمار در اجراي برنامه‌هاي مختلف نسبت به گذشته نشان از تعامل مثبت دانشگاه با نهاد دارد.
وي با بيان اينكه نهاد با همكاري دانشگاه و دانشجويان فعاليت‌هاي مختلفي را در زمينه‌هاي فرهنگي و مذهبي انجام مي‌دهد، تصريح كرد: برنامه‌هاي مختلفي در راستاي برگزاري مناسبت‌هاي مختلف به ويژه مذهبي از سوي نهاد انجام شده است.
انتهاي پيام/ج20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها