عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ناصر شهنازي: هنوز به صعود از گروه اميدوارم

ناصر شهنازي: هنوز به صعود از گروه اميدوارم
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:16 ب.ظ

سرمربي تيم واليبال كرمان گفت: پيروزي برابر پيشگامان يزد آخرين شانس ما براي صعود به مرحله پلي آف است.

ناصر شهنازي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: چهارشنبه برابر پيشگامان كوير در شهر يزد بازي داريم. پيشگامان تيم خوب و باتجربه‌اي است. آنها براي صعود به مرحله پلي آف به امتياز برد برابر تيم‌ ما نياز دارند. از سوي ديگر اين بازي آخرين شانس ما براي صعود به مرحله بعد است. به همين دليل تمام سعي خود را براي نمايش يك بازي زيبا به كار مي‌بنديم و اميدوارم اين بازي خوب به نفع تيم ما تمام شود.

وي با اشاره به شكست هفته گذشته كرمان برابر باريج اسانس كاشان درسه گيم متوالي يادآور شد: بازي خوبي در كاشان انجام داديم. بازيكنان تيم ما تمام تلاش خود را به كار بستند، اما نتوانستيم نتيجه مطلوب را بگيريم. نقطه قوت تيم كاشان در بازي برابر تيم ما بازي خوب اميرغفور درپست پشت خط زدن بود. در نقطه مقابل تيم كرمان هنوز در پست پشت خط زن آسيب‌پذير است. ما پس از جداشدن رضا صفايي از تيم نتوانستيم جايگزين مناسبي براي او بيابيم، به همين دليل در دور برگشت آسيب‌پذير شديم.

سرمربي تيم واليبال كرمان خاطرنشان كرد: دردور برگشت تيم ما با وجود اينكه خوب بازي كرد، اما نتايج مطلوبي نگرفت. به اعتقاد من بازيكنان ما در دور رفت بالاتر از توان خود ظاهر شدند و به همين دليل انتظارات از اين تيم بالا رفت. ما 20 روز پيش از شروع بازيهاي ليگ تيم را جمع كرديم و زمان زيادي براي تمرين و آمادگي نداشتيم. تيم ما از كمك يك آناليزور و يا كمك مربي بدنساز رنج مي‌برد. با اين حال ما در هر بازي تمام تلاش خود را براي پيروزي و ارائه يك بازي مطلوب به كار بسته‌ايم.

شهنازي با اشاره به اختلاف بودجه تيمش با ساير تيم‌هاي ليگ برتر ادامه داد: بسياري از باشگاه‌هاي كشور از ماه‌ها قبل از شروع رقابت‌هاي ليگ براي كسب رتبه‌هاي اول تا سوم تمرين كردند و با اختصاص بودجه‌هاي ميلياردي و تمرينات و امكانات مطلوب همچنين جذب ستارگان واليبال ايران توانستند خوب نتيجه بگيرند، اما تيم كرمان با توجه به بضاعت خود توانست بسياري از تيم‌هاي صاحب نام را شكست دهد. ما هنوز از صعود به مرحله بعد نا اميد نيستيم و اميدوارم در هفته‌هاي آينده نتايج بهتري بگيريم.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها