عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

70 درصد رانندگان آذربايجان غربي كارت سوخت دارند

70 درصد رانندگان آذربايجان غربي كارت سوخت دارند
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:16 ب.ظ

دبير شوراي هماهنگي بانك‌هاي آذربايجان غربي:
70 درصد رانندگان آذربايجان غربي كارت سوخت دارند

خبرگزاري فارس: دبير شوراي هماهنگي بانك‌هاي آذربايجان غربي گفت: بيش از 70 درصد رانندگان آذربايجان غربي كارت اعتباري سوخت دارند.

به گزارش خبرگزاري فارس از اروميه، ميرقاسم رضايي صبح امروز در نشستي با حضور مديران بانك‌هاي آذربايجان غربي براي بررسي اقدامات انجام شده در راستاي اجراي قانون هدفمندسازي يارانه‌ها در اروميه اظهار داشت: براي رفاه حال رانندگان در فرآيند اجراي قانون هدفمندسازي يارانه‌ها، صدور كارت اعتباري سوخت به عنوان يك بسته حمايتي طراحي شد كه اين موضوع به ميزان قابل توجهي در استان محقق شده است بر اين اساس اغلب رانندگان كارت اعتباري سوخت را با مراجعه به دستگاه‌هاي ذي‌ربط دريافت كردند.
وي تصريح كرد: حمايت از فعالان سيستم حمل و نقل يكي از سياست‌هاي مهم مسئولان در فرآيند اجراي قانون هدفمندسازي يارانه‌ها است از اين رو بسياري از رانندگان اتوبوس‌هاي درون‌شهري و برون‌شهري، وانت‌بارها، كاميون‌ها حتي آژانس‌هاي مسافربري درون شهري نيز بعد از ثبت‌نام در سايت تعريف شده و مراجعه به بانك‌هاي عامل نسبت به دريافت كارت اعتباري سوخت اقدام كردند.
اين مسئول خاطرنشان كرد: رانندگان دارنده كارت در سراسر استان هنگام مراجعه به مراكز سوخت‌گيري بدون پرداخت وجه نقد، از طريق استفاده كارت اعتباري با كار‌مزد 4 درصد سوخت موردنياز خود را دريافت مي‌كنند.
رضايي گفت: همزمان با اجراي قانون هدفمندسازي يارانه‌ها صدور كارت اعتباري به عنوان يك بسته حمايتي مورد توجه قرار گرفت به طوري كه در اين حوزه هم‌اكنون مشكل چنداني وجود ندارد از اين رو رانندگان در صورت داشتن شرايط، كارت اعتباري مذكور را دريافت مي‌كنند.
اين مسئول تامين هزينه‌هاي سوخت و انرژي واحدهاي توليدي را يكي ديگر از وظايف كادر بانكي در راستاي اجراي قانون هدفمند كردن يارانه‌ها عنوان كرد و بيان داشت: در طول نشست‌هايي كه با سازمان بازرگاني، جهاد كشاورزي و صنايع و معادن برگزار شد براي حمايت از مراكز تجاري اشتغال‌زا و تاثيرگذار در توليد تمهيدات اساسي انديشيده شد.
دبير شوراي هماهنگي بانك‌هاي آذربايجان غربي اظهار داشت: صاحبان مراكز توليدي براي اطلاع از جزئيات اين تسهيلات و شرايط بكارگيري آنها بايد به سازمان صنايع و معادن استان مراجعه كنند تا مسئولان دستگاه مذكور در اين ارتباط اطلاعات كافي را ارائه دهند.
انتهاي پيام/ج20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها