عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

فعاليت 27 مجتمع خدمات بين راهي در جاده‌هاي استان اصفهان

فعاليت 27 مجتمع خدمات بين راهي در جاده‌هاي استان اصفهان
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:16 ب.ظ

مديركل حمل و نقل استان اصفهان خبر داد:
فعاليت 27 مجتمع خدمات بين راهي در جاده‌هاي استان اصفهان

خبرگزاري فارس: مديركل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان اصفهان گفت: 27 مجتمع خدمات بين راهي در جاده‌هاي استان اصفهان فعال هستند و به مسافران خدمات‌رساني مي‌كنند.

حسينعلي شمعانيان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تيران و كرون با اشاره به خدمات و برنامه‌هاي يك ساله اداره كل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان اصفهان اظهار داشت: اداره كل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان اصفهان در ارتباط با ايمني و ارتقاي سطح تردد ناوگان حمل و نقل جاده‌اي، شركت‌هاي حمل و نقل بار و مسافر را ساماندهي كرده و مجتمع‌هاي بين راهي نيز در سطح استان ايجاد شده است.
وي افزود: در حال حاضر ۲۷ مجتمع خدمات بين راهي در جاده‌هاي استان اصفهان فعال هستند و خدماتي را به مسافران ارائه مي‌كنند.
مديركل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان اصفهان با اشاره به اينكه در راستاي ارتقاي سطح ايمني جاده‌ها، آموزش فرهنگ ترافيك در مدارس حاشيه راه‌ها در دستور كار است، بيان داشت: اين اقدام در جهت ايمن‌سازي راه‌ها در ۱۷۹ مدرسه ابتدايي و راهنمايي حاشيه راه‌ها با همكاري آموزش و پرورش انجام مي‌شود كه در سال جاري 20 هزار دانش آموز مدارس حاشيه راه‌ها، آموزش‌هاي ترافيكي را فراگرفته‌اند كه اين طرح در سال تحصيلي آينده نيز ادامه دارد.
شمعانيان با بيان اينكه چهار شهرك ترافيك در استان اصفهان احداث شده است، گفت: دانش‌آموزان آموزش‌هايي كه فرا مي‌گيرند را به صورت عملي در پارك‌هاي ترافيك مشاهده كرده و اجرا مي‌كنند.
وي از راه‌اندازي مركز مديريت راه‌ها در اداره كل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان اصفهان خبر داد و افزود: اين مركز به صورت دائم با دوربين‌هاي مدار بسته ترددهاي در مسير راه‌ها را كنترل مي‌كند و اين كنترل‌ها و گزارشات به اداره كل راهداري و حمل و نقل كشور پيوند شده است.
انتهاي پيام/صا30/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها