عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

فعال بخش مسكن: تعطيلات فصلي موجب وارد آمدن خسارت‌ جدي به فعالان صنف مي‌شود

فعال بخش مسكن: تعطيلات فصلي موجب وارد آمدن خسارت‌ جدي به فعالان صنف مي‌شود
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:17 ب.ظ

مديرعامل شركت سازه‌هاي مستحكم زنجان با بيان اين‌كه اغلب فعالان اين صنف به دليل شرايط جوي استان با تعطيلات فصلي مواجهند، گفت: اين گونه تعطيلات، قطعاً آسيب‌هاي جدي به فعالان اين صنف وارد مي كند، چرا كه فصل كاري ساخت و ساز در زنجان كوتاه است.

 

حسين اسكندري در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه زنجان، با اشاره به اين‌كه در استان در حدود 200 شركت پيمانكاري ساختمان وجود دارد، توضيح داد: متأسفانه بسياري از اين شركت‌ها به دليل مشكلاتي كه با آن دست و پنجه نرم مي‌كنند، فعال نيستند و تنها در حدود 50 شركت و يا كمتر در حال فعاليت هستند.

 

وي با تأكيد بر اين‌كه پيمانكاران ساختماني در زنجان به دليل شرايط آب و هوايي از وضعيت خوبي نسبت به ساير استان‌ها برخوردار نيستند، افزود: اين در حالي است كه در استان‌هاي ديگر شاهد فصل كاري بيشتر نسبت به زنجان و نيز بالا بودن راندمان كاري در اين زمينه هستيم.

 

اسكندري با ابراز نارضايتي از وضعيت نامطلوب ساخت و ساز مسكن در استان زنجان، تصريح كرد: بعد از اجراي طرح مسكن مهر، متأسفانه وضعيت ساخت و ساز مسكن غير از طرح مسكن مهر مناسب نيست، چرا كه به دليل رقابت شديد در اين زمينه، در اكثر موارد شاهد كاهش كيفيت ساخت و ساز هستيم.

 

 

اين فعال بخش مسكن با اشاره به اجراي قانون هدفمندسازي يارانه‌ها، گفت: در حال حاضر اكثر قراردادهاي ساختماني، قبل از اجرا شدن اين قانون بسته شده است، به همين خاطر امروز به هيچ وجه مبلغ قراردادها با هزينه‌ها تعديل نمي‌شود.

 

وي خاطرنشان كرد: انتظار ما از مسوولان اين است كه از چنين شركت‌هايي كه زمينه فعاليت آنها از حساسيت زيادي برخوردار است، حمايت كنند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها