عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

دانش‌آموز درمياني در مسابقات شطرنج كشوري درخشيد

دانش‌آموز درمياني در مسابقات شطرنج كشوري درخشيد
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:17 ب.ظ

مدير اداره آموزش و پرورش درميان:
دانش‌آموز درمياني در مسابقات شطرنج كشوري درخشيد

خبرگزاري فارس: مدير اداره آموزش و پرورش درميان گفت: فاطمه ناصري‌مقدم با كسب مقام دوم مسابقات كشوري در رشته شطرنج براي درميان و خراسان جنوبي افتخارآفريني كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از درميان، محمدحسين بهداني صبح امروز در جمع دبيران تربيت‌بدني اين شهرستان اظهار داشت: طي دو هفته گذشته و هفته وحدت بيش از هفت مسابقه ورزشي در رشته‌هاي واليبال، دو و ميداني و فوتسال برگزار شد.
وي با بيان اينكه عقل سالم در بدن سالم است و بدون فكر و بدن سالم پيشرفت و توسعه امكان‌پذير نيست، افزود: به مناسبت هفته وحدت يك دوره مسابقه واليبال و فوتسال ويژه فرهنگيان برگزار شد كه در مسابقات فوتسال تيم‌هاي آموزش و پرورش، شهيد مطهري و مصباح طبس مسينا به مقام‌هاي برتر دست يافتند.
مدير آموزش و پرورش درميان با بيان اينكه مسابقات واليبال فرهنگيان با شركت 10 تيم در سالن ورزشي شهيد باهنر اسديه در حال برگزاري است، گفت: نتايج اين مسابقات تا پايان همين هفته مشخص مي‌شود.
بهداني توسعه ورزش همگاني را در بين دانش‌آموزان شهرستان مطلوب ارزيابي كرد و افزود: از ابتداي سال تحصيلي تا كنون بيش از 10 ميليون تومان ادوات و تجهيزات ورزشي به مدارس شهرستان ارسال شده است.
وي از برگزاري مسابقات هندبال نوجوانان با شركت 10 تيم از مدارس راهنمايي براي نخستين بار در شهرستان خبر داد و تصريح كرد: استقبال بي‌نظير دانش‌آموزان از اين رشته ورزشي قابل توجه بود.
مدير آموزش و پرورش درميان تصريح كرد: تيم منتخب هندبال نوجوانان براي برگزاري مسابقات استاني سال آينده راهي مركز استان مي‌شود.
بهداني برگزاري مسابقات آمادگي جسماني را از ديگر برنامه‌هاي ورزشي اين مديريت در ايام هفته وحدت دانست و ادامه داد: توسعه ورزش در بين دانش‌آموزان مي‌تواند نقش مهمي در توسعه شاخص‌هاي نظام تعليم و تربيت و مقابله با جنگ فرهنگي دشمن در اين شهرستان مرزي ايفا كند.
انتهاي پيام/غ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها