عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

شعارهاي ضد انقلاب جايگاه ولايت فقيه را نشانه رفته است

شعارهاي ضد انقلاب جايگاه ولايت فقيه را نشانه رفته است
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:18 ب.ظ

مديركل سياسي استانداري تهران:
شعارهاي ضد انقلاب جايگاه ولايت فقيه را نشانه رفته است

خبرگزاري فارس: مديركل سياسي استانداري تهران تحركات اخير ضد انقلابيان را مورد بررسي قرار داد و گفت: شعارهاي ضد انقلاب جايگاه ولايت فقيه را نشانه رفته است.

به گزارش خبرگزاري فارس از جنوب استان تهران، صبح امروز علي‌اكبر فدايي در جمع مردم شهرستان ورامين در مسجد قلعه سين ورامين با اشاره به تحولات اخير خاورميانه اظهار داشت: امروز دنيا گوش باز كرده، ببيند اسلام شيعي چيست و ما شاهد اين هستيم كه امروز ملت‌هاي دنيا در حال گرايش به دين ما هستند.
مديركل سياسي استانداري تهران علت اصلي دشمني مستكبران عالم با نظام اسلامي را نيز وحشت از اشاعه سريع فكر انقلاب اسلامي در جهان دانست و تصريح كرد: فتنه‌هاي اخير و تحركات ضد انقلاب در كشور ريشه در وحشت غرب و نوكران داخلي آن دارد، خط به خط رفتارها و عملكردهاي فتنه‌گران از خارج ديكته مي‌شود، اينها ديگر به معناي واقعي كلمه ضد انقلابند، حد و حدود فتنه و فتنه‌گر را رد كرده‌اند.
وي در ادمه گفت: ولايت فقيه در عمل بيش از 32 سال است كه آزمايش خود را پس داده و كارآمدي نظام مبتني بر ولايت فقيه مبرهن شده است و همين امر سبب شده است كه غربي‌ها شعارهاي ضد انقلابيون را طوري تنظيم كنند كه جايگاه ولايت فقيه را نشانه رود.
فدايي افزود: امروز موضوع ديگر انتخابات نيست، اين‌ها همه بهانه است، اين اقدامات بحث سياسي نيست بلكه اختلاف و دعوا اعتقادي است، اينها تا زماني كه اسلام ناب محمدي (ص) داشته باشيم، رهايمان نمي‌كنند.
مديركل سياسي استانداري تهران خاطرنشان كرد: سران فتنه شعار مي‌دهند و خود را خط امامي مي‌خوانند و سابقه خود در انقلاب را به رخ مي‌كشند، اگر چنين باشد شيطان هم هزاران سال سابقه عبادت درگاه پروردگار را دارد، طلحه و زبير نيز در زمان پيامبر (ص) خدمات فراواني كردند و شمر كه قاتل امام حسين (ع) است جانباز جنگ صفين در ركاب اميرالمومنين بود، امام (ره) فرمودند «ميزان حال فعلي افراد است».
وي اساس و پايه‌گذاري فتنه را از دولت‌هاي پيشين دانست و گفت: در دوران اصلاحات رسما به قرآن و پيامبر (ص) توهين مي‌كردند، نوشته‌هاي موهن سروش را كه فراموش نكرديد، نزديك 400 تن از مسئولان دولت اصلاحات در حال حاضر در آمريكا و انگليس و فرانسه به نوكري آنها مشغولند.
فدايي در ادامه به برخي خواص بلند‌پايه اشاره كرد و افزود: بسياري از اين آقايان در فتنه مردود شدند، برخي حتي معتقدند كه سردمداري جريان فتنه توسط اين آقايان صورت مي‌گيرد، اخيرا هم در مصاحبه‌اي گفته‌اند موضع ما همان موضع نماز جمعه است، بدانيد اين فتنه‌ها ريشه‌دار است.
مديركل سياسي استانداري تهران در پايان مردم ورامين را مايه افتخار ملت ايران و اسلام دانست و گفت: زماني ارزش 15 خرداد ورامين دو چندان مي‌شود كه در 9 دي 88 مجددا وارثان 15 خرداد سال 42 وراميني كفن پوشيده و از ولايت دفاع كردند، همين استقامت روي اهداف مهم است، اميدوارم حركت ولايي مردم ورامين كه از 15 خرداد 42 آغاز و در 9 دي 88 تثبيت شد تا قيام امام عصر (عج) ادامه يابد.
آيت‌الله سيد مرتضي محمودي با سابقه‌ترين امام جمعه كشور نيز طي سخناني با اشاره به واقعه سوم 13 آبان تاكيد كرد:‌ تسخير لانه جاسوسي واقعه سوم اين روز عظيم است، چه كسي جرأت مي‌كرد چنين عملي در برابر آمريكاي آن روز انجام دهد، قدرت اين آمريكا در آن روز به مراتب بيشتر بود اين كشور امروز بسيار ضعيف شده است اما دانشجويان پيروز خط امام با تكيه بر قدرت الهي لانه جاسوسي اين قدرت جهاني را تسخير كردند و آمريكايي‌ها هرچه كردند از طريق واسطه و تهديد اسراي خود را آزاد كنند، نتوانستند و در نهايت به كشور ما حمله كردند كه واقعه طبس كه همه مي‌دانيد پيش آمد و شكستي مفتضحانه خوردند و دشمنان نظام بايد از اين امر عبرت بگيرند و بدانند كه توان مقابله با يك قدرت الهي را ندارند.
انتهاي پيام/آ10/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها