عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

افاضلي : برنامه‌هاي متنوعي براي بازي با قرقيزستان داريم

افاضلي : برنامه‌هاي متنوعي براي بازي با قرقيزستان داريم
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:19 ب.ظ

هومن افاضلي گفت: اين تيم اميد پتانسيل‌هاي زيادي دارد و مي‌توان آينده خوبي براي آن ساخت.

سرمربي تيم ملي فوتبال اميد در گفتگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در مورد اولين ديدار اين تيم در رقابتهاي انتخابي المپيك لندن و آخرين شرايط بازيكنان اميد اظهاركرد: شرايط بازيكنان بد نيست. اكثر آنها دراين هفته بازي باشگاهي هم داشتند. سعي كرديم با برنامه‌اي كه براي آنها در نظر مي‌گيريم مقداري از خستگي آنها را كم كنيم. ضمن اينكه آنها به لحاظ جمعي بهتر شده‌اند.

وي در مورد برنامه تيم ملي اميد در چند روز گفت: به نظر من اين تيم پتانسيل‌هاي زيادي دارد. البته بهترين تيم اميدي نيست كه تا به حال داشتيم و تيم‌هايي بوده‌اند كه بازيكنان بهتري داشتند اما درفوتبال امروز صرف داشتن بازيكن خوب كفايت نمي‌كند، مخصوصا در اين دوره كه اهميت كار جمعي بيشتر شده است.

افاضلي افزود: اميدوارم يك پايه‌اي را در تيم اميد بگذاريم كه تا پايان رقابتهاي المپيك اين كار ادامه داشته باشد و اين تيم به شرايط مناسبي برسد. البته الان نقطه ضعف‌هاي زيادي داريم كه بايد روي آنها كار كنيم اما اميدوارم تا آن زمان در اين برنامه به نتيجه برسيم.

سرمربي تيم ملي اميد در ارتباط با بازي با قرقيزستان هم گفت: به هر حال هر بازي ديدگاه و جهت گيري مخصوص به خود را دارد. ما براي اين بازي برنامه‌هاي متنوعي داريم، ضمن اينكه به دست آوردن اطلاعات از تيم قرقيزستان به دليل شرايطي كه اين كشور دارد تا حدودي مشكل بود اما همكاران ما اطلاعات خوبي از اين تيم به دست آوردند. نوع كاركردن ما در تيم اميد به گونه‌اي است كه براي يك زمان طولاني مدت كار مي‌كنيم و در عين حال به گونه‌اي است كه به محض اينكه تكليف سرمربي مشخص شود تيم را به او واگذار مي‌كنيم.

افاضلي در مورد دعوت نكردن كريم انصاري فرد و احسان حاج صفي به ايسنا گفت: به هر حال مردم و رسانه‌ها حق دارند كه نظرشان را مطرح كنند و ما هم خوشحال مي‌شويم. البته هر مربي بنا به تفكر خودش دست به انتخاب بازيكن مي‌زند. ما بازيكنان خوبي براي جايگزين كردن انصاري فرد و حاج صفي داريم.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها