عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

برخورد جدي با مخلان جامعه در سقز

برخورد جدي با مخلان جامعه در سقز
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:20 ب.ظ

فرمانده انتظامي سقز اعلام كرد:
برخورد جدي با مخلان جامعه در سقز

خبرگزاري فارس: فرمانده انتظامي سقز از برخورد جدي با مخلان جامعه به منظور آرامش شهروندان در سال جديد در اين شهرستان خبر داد.

سياوش زيستي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار داشت: براي استقبال از سال جديد و به منظور آرامش شهروندان سقزي بدون چشم‌پوشي با متخلفان به وي‍‍‍ژه افرادي كه اقدام به فروش مواد متحرقه كنند برخورد قانوني خواهد شد.
وي گفت: امسال به همين منظور 10 دستگاه خودروي سواري و 15 دستگاه موتورسيكلت كشف و ضبط شده و در همين رابط چهار نفر دستگير و تحويل مقامات قضايي شده‌اند.
فرمانده نيروي انتظامي سقز با بيان اينكه شهرستان سقز در مسير اصلي شمالغرب به جنوب قرار گرفته و يك مسير پر تردد و شلوغي است، افزود: به همين منظور براي جلوگيري از تخلفات رانندگي گشت‌هاي پليسي بيشتر خواهد شد.
زيستي ادامه داد: پليس با قاطعيت با رانندگان پرخطر برخورد و خودرو آنان را تا پايان تعطيلات متوقف خواهد كرد.
وي به بلاي خانمان‌سوز اعتياد در جامعه اشاره كرد و بيان داشت: متاسفانه بعضي افراد در زمينه خريد و فروش مواد مخدر صنعتي فعاليت و جوانان را دچار اين بلاي قرن مي‌كنند.
فرمانده نيروي انتظامي سقز همچنين از دستگيري 20 قاچاقچي مواد مخدر صنعتي در سقز خبر داد و تصريح كرد: با تلاش‌هاي شبانه‌روزي اين نيروي خدوم اين تعداد افراد سودجو كه تهديد بزرگي براي جوانان هستند دستگير و تحويل مقامات قضايي شده‌اند.
زيستي خاطرنشان كرد: با هماهنگي دادگستري شهرستان سقز ضمن برخورد با افراد متخلف در ايام نوروز، براي ايجاد امنيت و آسايش شهروندان و مسافران گشت‌هاي ويژه‌اي در نقاط مختلف شهر و ورودي‌هاي فعال خواهند بود.
انتهاي پيام/م30/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها