عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

واگذاري واحدهاي مجتمع دامپروري به دامداران هنديجاني

واگذاري واحدهاي مجتمع دامپروري به دامداران هنديجاني
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:21 ب.ظ

مدير جهار كشاورزي هنديجان خبر داد:
واگذاري واحدهاي مجتمع دامپروري به دامداران هنديجاني

خبرگزاري فارس: مدير جهار كشاورزي هنديجان از واگذاري واحدهاي مجتمع دامپروري به دامداران هنديجاني خبر داد.

حميد مطرودي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در هنديجان اظهار داشت: كشاورزي، جنگلداري و دامپروري نياز جهان به غذا و مواد اوليه قابل احيا را برطرف كرده است و به طور مستقيم وسيله امرار معاش تقريباً نيمي از جمعيت كره زمين را فراهم مي كنند.
وي افزود: با توجه به شرايط آب‌ و هوايي و جوي مناسب در هنديجان، عموم مردم از راه كشاورزي و دامپروري امرار معاش كرده و به زندگي روزمره خود مي‌‌پردازند.
مدير جهار كشاورزي هنديجان تصريح كرد: مجتمع دامپروري اين شهرستان داراي 40 واحد بوده كه هر واحد آن از ظرفيت‌هاي و امكانات قابل قبولي بهره‌مند شده‌اند.
وي اضافه كرد: مجتمع دامپروري هنديجان با ظرفيت 4 هزار رأس گوساله‌پرواري طراحي و مشغول به كار است.
مطرودي خاطرنشان كرد: در اين مجتمع دامپروري شير و گوشت قرمز مرغوب توليد و مورد استفاده همشهريان و ديگر مصرف‌كنندگان قرار مي‌گيرد.
وي ادامه داد: همچنين امكانات مكفي آب، برق، جاده‌هاي دسترسي و ايستگاه قرنطيه با اعتبارات در نظر گرفته شده توسط جهاد كشاورزي اين شهرستان تجهيز و ساخته شده است.
مدير جهار كشاورزي هنديجان گفت: مراحل اجراي واگذاري واحدهاي مجتمع دامپروري پس از طي مراحل قانوني و اداري و پيگيري‌هاي مكرر و اخذ مجوز تأسيس شد.
وي افزود: هم‌اكنون موافقت اصولي انفرادي واحدهاي مذكور در حال واگذاري بوده كه تسهيلات لازم براي ساخت 40 واحد مجتمع مصوب شده و تخصيص يافته است.
مطرودي اضافه كرد: با واگذاري واحدهاي مجتمع دامپروري به دامداران اين شهرستان در راستاي تقويت و ترويج دامپروري در هنديجان گام بنيادي و اساسي برداشته خواهد شد.
وي اظهار داشت: با حمايت بيش از پيش مسئولان شهري و استاني مي‌توان به كشاورزي و دامپروري در اين شهرستان رونق مضاعف بخشيد و از حيث مردم را غني كرد.
انتهاي پيام/م20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها