عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

واگذاري واحدهاي مجتمع دامپروري به دامداران هنديجاني

واگذاري واحدهاي مجتمع دامپروري به دامداران هنديجاني
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:21 ب.ظ

مدير جهار كشاورزي هنديجان خبر داد:
واگذاري واحدهاي مجتمع دامپروري به دامداران هنديجاني

خبرگزاري فارس: مدير جهار كشاورزي هنديجان از واگذاري واحدهاي مجتمع دامپروري به دامداران هنديجاني خبر داد.

حميد مطرودي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در هنديجان اظهار داشت: كشاورزي، جنگلداري و دامپروري نياز جهان به غذا و مواد اوليه قابل احيا را برطرف كرده است و به طور مستقيم وسيله امرار معاش تقريباً نيمي از جمعيت كره زمين را فراهم مي كنند.
وي افزود: با توجه به شرايط آب‌ و هوايي و جوي مناسب در هنديجان، عموم مردم از راه كشاورزي و دامپروري امرار معاش كرده و به زندگي روزمره خود مي‌‌پردازند.
مدير جهار كشاورزي هنديجان تصريح كرد: مجتمع دامپروري اين شهرستان داراي 40 واحد بوده كه هر واحد آن از ظرفيت‌هاي و امكانات قابل قبولي بهره‌مند شده‌اند.
وي اضافه كرد: مجتمع دامپروري هنديجان با ظرفيت 4 هزار رأس گوساله‌پرواري طراحي و مشغول به كار است.
مطرودي خاطرنشان كرد: در اين مجتمع دامپروري شير و گوشت قرمز مرغوب توليد و مورد استفاده همشهريان و ديگر مصرف‌كنندگان قرار مي‌گيرد.
وي ادامه داد: همچنين امكانات مكفي آب، برق، جاده‌هاي دسترسي و ايستگاه قرنطيه با اعتبارات در نظر گرفته شده توسط جهاد كشاورزي اين شهرستان تجهيز و ساخته شده است.
مدير جهار كشاورزي هنديجان گفت: مراحل اجراي واگذاري واحدهاي مجتمع دامپروري پس از طي مراحل قانوني و اداري و پيگيري‌هاي مكرر و اخذ مجوز تأسيس شد.
وي افزود: هم‌اكنون موافقت اصولي انفرادي واحدهاي مذكور در حال واگذاري بوده كه تسهيلات لازم براي ساخت 40 واحد مجتمع مصوب شده و تخصيص يافته است.
مطرودي اضافه كرد: با واگذاري واحدهاي مجتمع دامپروري به دامداران اين شهرستان در راستاي تقويت و ترويج دامپروري در هنديجان گام بنيادي و اساسي برداشته خواهد شد.
وي اظهار داشت: با حمايت بيش از پيش مسئولان شهري و استاني مي‌توان به كشاورزي و دامپروري در اين شهرستان رونق مضاعف بخشيد و از حيث مردم را غني كرد.
انتهاي پيام/م20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها