عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سارق نيشابوري دستگير شد

سارق نيشابوري دستگير شد
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:21 ب.ظ

فرمانده انتظامي نيشابور:
سارق نيشابوري دستگير شد

خبرگزاري فارس: فرمانده انتظامي نيشابور گفت: سارق حرفه‌اي كه با لباس كارگر ساختماني از منازل در حال ساخت در نيشابور سرقت مي‌كرد حين سرقت دستگير شد.

ابوالقاسم باروح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نيشابور اظهار داشت: ماموران كلانتري 13 قدس نيشابور با دريافت خبري از طريق مركز 110 مبني بر مظنونيت يك دستگاه خودرو پيكان در خيابان نور اين شهر بلافاصله به محل اعزام شدند.
فرمانده انتظامي نيشابور گفت: به محض رسيدن ماموران به محل، راننده خودرو سواري پيكان با رؤيت مأموران از محل متواري كه پس از تعقيب و گريز خودرو پيكان كه شماره پلاك آن با يك تكه كارتن پوشانده شده بود، توقيف و راننده آن دستگير شد.
وي اظهار داشت: در بازجويي‌هاي فني و پليسي راننده خودرو به چند فقره سرقت از منازل در حال ساخت در پوشش كارگر ساختماني و سرقت مغازه اعتراف كرد كه اجناس مسروقه از منزل وي كشف و پس از شناسايي تحويل مال‌باختگان شد.
فرمانده انتظامي نيشابور همچنين از دستگيري فردي به اتهام قتل دو برادر 62 و 73 ساله لحظاتي پس ارتكاب جنايت خبر داد.‌
وي خاطر‌نشان كرد: تحقيقات براي روشن شدن ابعاد ديگر پرونده در حال پيگيري است.
باروح اظهار داشت: پليس هميشه پاسخگوست ‏بنابراين تمام افراد جامعه اگر پليس ما باشند و بر ما نظارت ‏كنند، شاهد موفقيت‌‌هاي بسياري هستيم.
انتهاي پيام/ل30/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها