عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بن‌كارت‌هاي خريد نرم‌افزارهاي فرهنگي براي كارمندان صادر مي‌شود

بن‌كارت‌هاي خريد نرم‌افزارهاي فرهنگي براي كارمندان صادر مي‌شود
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:22 ب.ظ

معاون استاندار قم:
بن‌كارت‌هاي خريد نرم‌افزارهاي فرهنگي براي كارمندان صادر مي‌شود

خبرگزاري فارس: معاون استانداري قم از صدور بن‌كارت‌هاي خريد نرم‌افزارهاي فرهنگي از سال 1390 ويژه كارمندان دولت خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم به نقل از ستاد خبري نخستين جشنواره بين‌المللي نرم‌افزارهاي قرآني، محسن محرري اظهار داشت: اين بن‌كارت‌ها در راستاي حمايت از كارمندان دولت در برخورداري از اين نوع محصولات و نيز توليدكنندگان اين نرم‌افزارها انجام مي‌شود.
وي هدف از اجراي اين طرح را تبيين، ترويج، تبليغ و هدايت فرهنگ ديني و قرآني در سطح جامعه به ويژه نسل جوان و نوجوان ذكر كرد.
وي با اشاره به حمايت و اهميت توسعه فرهنگ قرآني از سوي استانداري قم خاطرنشان كرد: استانداري برنامه‌هاي حمايتي متعددي را مد‌نظر قرار داده است.
محرري از خريد محصولات توليدكنندگان نرم افزارهاي قرآني براي اهداي اين توليدات در مناسبت‌هاي مختلف به گروه‌هايي سني مختلف كودكان، نوجوانان، جوانان، دانش‌آموزان و دانشجويان به منظور حمايت از توليدكنندگان خبر داد.
وي همت و تلاش دستگاه‌ها و سازمان‌هاي متولي امور فرهنگي را از ديگر راهكارهاي توسعه فرهنگ ديني و قرآني عنوان كرد و افزود: دستگاه‌ها بايد بستر و زيرساخت‌هاي فعاليت راحت‌تر اين مراكز و موسسات فعال در اين زمينه را فراهم كنند.
معاون استاندار قم با اشاره به تنوع محصولات ارائه شده در اين نمايشگاه ادامه داد: محصولات عرضه شده نياز همه اقشار مختلف را تامين مي‌كند.
انتهاي پيام/آ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها