عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

پرداخت 90 درصدي مطالبات مدد‌جويان بهزيستي كهگيلويه ‌و بويراحمد

پرداخت 90 درصدي مطالبات مدد‌جويان بهزيستي كهگيلويه ‌و بويراحمد
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:22 ب.ظ

رئيس بهزيستي كهگيلويه ‌و بويراحمد خبر داد:
پرداخت 90 درصدي مطالبات مدد‌جويان بهزيستي كهگيلويه ‌و بويراحمد

خبرگزاري فارس: رئيس بهزيستي كهگيلويه ‌و بويراحمد گفت: 90 درصد مطالبات مددجويان بهزيستي كهگيلويه‌ و بويراحمد در مناطق محروم پرداخت شده است.

علي مبشري امروز در گفت‌و‌گو با خبرگزاري فارس در ياسوج با اشاره به خدمات گسترده‌ بهزيستي به مردم محروم و نيازمندان كشور اظهار داشت: يكي از بركات انقلاب و چاره‌انديشي‌‌هاي حكيمانه مسئولان نظام از جمله امام راحل، تأسيس اين نهاد حمايتي و خدمتگزار بود.
وي افزود: الگوي اين سازمان و خدمتگزاران آن، نصيحت امام راحل در سال 47 خطاب به استاندار كربلا بود، آن‌جا كه مي‌فرمايند‌ به گونه‌اي خدمت كنيد كه اگر روزي شما را از اين مسئوليت جدا كنند، مردم عزادار شوند نه اين‌كه جشن بگيرند‌.
رئيس بهزيستي كهگيلويه و بويراحمد اضافه كرد: اين سازمان در 3 حوزه توان‌بخشي، اجتماعي و پيشگيري از آسيب‌هاي اجتماعي و معلوليت‌ها، انجام وظيفه و ارائه خدمت مي‌كند.
مبشري به سرمايه اين سازمان اشاره كرد و گفت: سرمايه اين سازمان افزون بر 110 ميليارد ريال بوده كه هم‌اكنون تعداد 25 هزار نفر در قالب 10 هزار خانوار زير پوشش اين سازمان قرار داشته و مستمري ماهيانه دريافت مي‌كنند.
مبشري بيان داشت: خدمات غير‌مستمر اين سازمان به 20 هزار نفر زير پوشش اين سازمان تعلق مي‌گيرد كه خدماتي همچون ترك اعتياد، مركز مشاوره، توان‌بخشي و مداخله در آسيب‌هاي اجتماعي را شامل مي‌شود.
وي تصريح كرد: هم‌اكنون بانك اطلاعات اين سازمان به روز شده و مستمري‌ها نيز به صورت يكپارچه و بدون تأخير پرداخت شده است.
مبشري در ادامه افزود: مطالبات 90 درصد مناطق محروم و همچنين معوقه‌هاي مددجويان كه شامل پاداش عيدي سال‌هاي قبل است، پرداخت شده است.
رئيس بهزيستي كهگيلويه ‌و بويراحمد خاطرنشان كرد: جذب 25 ميليارد ريال اعتبار از كمك‌هاي رياست ‌جمهوري در دور سوم سفرهاي استاني به اين سازمان، از خدمات ارزشمند اين دولت بوده است.
وي به طرح‌هاي عمراني اين سازمان اشاره كرد و گفت: بيش از 70 درصد طرح‌هاي عمراني و ساختاري اين سازمان به مرحله اجرا درآمده‌ كه تا سه ماهه اول سال آينده به صورت كامل اجرايي مي‌شوند.
مبشري به لزوم همكاري خيرين با اين سازمان اشاره كرد و اظهار داشت: با توجه به كمبود منابع، نرخ بالاي معلوليت و مشكلات اقتصادي مددجويان، از تمام خيرين اين استان دعوت به همكاري شده تا بتوانند سرمايه خود را در راه كمك به محرومان و نيازمندان انفاق كنند.
انتهاي پيام/ج20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها