عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

خبرگزاري فارس پيشتازترين رسانه در مقابله با جنگ نرم است

خبرگزاري فارس پيشتازترين رسانه در مقابله با جنگ نرم است
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:22 ب.ظ

سرپرست اداره امور فرهنگي ارشاد‌ كردستان:
خبرگزاري فارس پيشتازترين رسانه در مقابله با جنگ نرم است

خبرگزاري فارس: سرپرست اداره امور فرهنگي، مطبوعات و تبليغات اداره‌ كل فرهنگ و ارشاد اسلامي كردستان از خبرگزاري فارس به عنوان موفق‌ترين و پيشتازترين رسانه در عرصه مقابله با جنگ نرم نام برد.

به گزارش خبرگزاري فارس از سنندج، سامان احمدي صبح امروز در دفتر نمايندگي خبرگزاري فارس كردستان با بيان اينكه نقش رسانه‌ها و خبرنگاران در عرصه مقابله با جنگ نرم بسيار بي‌بديل است، اظهار داشت: خبرنگاران به عنوان پيشقراولان عرصه‌هاي مقابله با جنگ نرم در آگاه‌سازي و روشنگري اذهان عمومي نقش بسيار مهمي ايفا مي‌كنند.
به گفته وي امروزه خبرگزاري فارس در استان كردستان به عنوان يكي از موفق‌ترين رسانه‌ها با پوشش‌دهي بسيار خوب برنامه‌هاي مختلف و حجم بالاي خبري در راستاي خنثي‌سازي توطئه‌هاي دشمنان و آگاه‌سازي مردم نقش كليدي و ارزشمندي را ايفا مي‌كنند.
سرپرست اداره امور فرهنگي، مطبوعات و تبليغات اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامي كردستان توجه به اشاعه فرهنگ غني ايثار و شهادت در جامعه را از ويژگي‌هاي بارز اين خبرگزاري عنوان كرد و ادامه داد: بيان واقعيت‌ها و پوشش كامل اخبار سراسر استان از ديگر ويژگي‌هاي بارز اين خبرگزاري در استان كردستان است.
به گفته احمدي، امروزه جذب خبرنگاران و روزنامه‌نگاران و ارائه آموزش‌هاي مستمر به منظور ارتقاي روح حرفه‌اي‌‌گري در ميان فعالان اين عرصه و همچنين به روز كردن اطلاعات و توانايي‌هاي آنان توسط اين خبرگزاري به شخصيت خبرنگاران استان اعتلا بخشيده است.
وي بر ضرورت توجه ويژه روابط عمومي‌هاي دستگاه‌هاي اداري استان بر نشر خدمات قابل توجه دولت در استان كردستان تاكيد كرد و ادامه داد: بدون شك با وجود خبرگزاري‌هاي فعالي همچون خبرگزاري فارس در استان مي‌توان فعاليت‌هاي چشمگير دولت در اين استان شهيدپرور را در حداقل زمان ممكن به اطلاع مردم رساند و با اين كار رسالت مبتني بر دانايي‌محوري توسط رسانه‌ها را در سطح استان محقق كرد.
سرپرست اداره امور فرهنگي، مطبوعات و تبليغات اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامي كردستان يادآور شد: برگزاري ميزگردهاي تخصصي در حوزه فرهنگ و هنر در دفتر اين خبرگزاري مي‌تواند حلاوت و شيريني فرامين حكيمانه مقام معظم رهبري مبني بر فرهنگي بودن استان كردستان را به صورت عيني‌تري به جامعه هدف انتقال مي‌دهد.
وي خاطرنشان كرد: حضور و پيگيري خبرنگاران فارس در راستاي اجرايي كردن مطالبات فرهنگي استان توسط ادارت و ارگان‌هاي ذي‌ربط حركتي بسيار ارزشمند و قابل تقدير است.
احمدي صراحت قلم و اطلاع‌رساني به موقع و كامل خبرهاي پوششي و توليدي استان در حوزه‌هاي مختلف توسط خبرنگاران اين خبرگزاري را قابل تقدير دانست و افزود: اين ويژگي موجب ايجاد اعتماد مردم استان شده به گونه‌اي كه امروزه در پاره‌اي از موارد مردم شريف استان در قالب درخواست‌هاي مكتوب از اين خبرگزاري مطالبات خود را از مسئولان بيان مي‌كنند.
وي در پايان از سرپرست اين خبرگزاري در سنندج درخواست كرد زمينه نشست‌هاي سالانه مديران و سردبيران اين خبرگزاري در راستاي معرفي گنجينه‌هاي ارزشمند فرهنگي كردستان به ساير استان‌ها را فراهم آورد.
انتهاي پيام/م20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها