عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

جوانان جنگ نرم دشمن را جدي بگيرند

جوانان جنگ نرم دشمن را جدي بگيرند
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:32 ب.ظ

مديركل ارشاد خراسان جنوبي:
جوانان جنگ نرم دشمن را جدي بگيرند

خبرگزاري فارس: مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي خراسان جنوبي گفت: نسل جوان جنگ نرم دشمن را جدي بگيرند و در ارتباط با آن مطالعه و تحقيق داشته باشند و به سبب آن آگاهي و بصيرت خود را افزايش دهند.

به گزارش خبرگزاري فارس از نهبندان، محمد مطهري‌فر در جشن ميلاد حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) ضمن تبريك هفته وحدت اظهار داشت: پيروزي انقلاب اسلامي نشأت گرفته از زندگي و منش ائمه اطهار (ع) و پيامبر اكرم (ص) است و امروزه نيز به بركت اين بزرگواران انقلاب ما در حال پيشرفت و ترويج در دنيا از قبيل كشورهاي خاورميانه شده است.
وي با بيان اينكه در قبل از انقلاب و در دوران طاغوت احكام حكومت ناب محمدي به فراموشي سپرده شده بود، تصريح كرد: امام راحل (ره) با رهبري‌هاي پيامبر گونه خويش اين انقلاب را به پيروزي رسانيد و عزت، سربلندي و حاكميت اسلامي را مجدد احيا كرد.
مطهري‌فر با اشاره به اينكه پيروزي انقلاب اسلامي مرهون اتحاد و وحدت ملت است، افزود: جامعه اسلامي از ديرباز دريافته كه يكپارچگي و وحدت رمز موفقيت و پيروزي است و امروز بايد جامعه اسلامي براي از بين بردن استكبار جهاني و با يكديگر دست برادري داده و وحدت خويش را بيشتر از گذشته كنند.
مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي خراسان جنوبي ادامه داد: امروزه به بركت اين انقلاب مردم بيدار شده و بصيرت ديني آنان افزايش يافته و اين مهم در كنار امنيت از بركات مهم انقلاب و نظام اسلامي است.
اين مسئول سران فتنه و فتنه‌گران را بريدگان از خط امام و ولايت فقيه عنوان كرد و گفت: آنان با اجراي توطئه‌هاي دشمنان خارجي و داخلي مي‌خواهند اين نظام و مردم را دچار تفرقه كنند، ولي نمي‌دانند كه اين جوانان از نسل همان مردمان دوران انقلاب و دفاع مقدس هستند كه جانانه و غيرت‌مندانه در برابر تمام توطئه‌هاي دشمنان ايستادند.
وي با بيان اينكه نسل جوان جنگ نرم دشمن را جدي بگيرند و در ارتباط با آن مطالعه و تحقيق و به سبب آن آگاهي و بصيرت خويش را افزايش دهند، ابراز داشت: دشمن براي براندازي نظام اسلامي و ايجاد اختلاف بين مردم و ولايت اين روش را انتخاب كرده است.
مدير كل فرهنگ و ارشاد اسلامي خراسان جنوبي گفت: الگوبرداري از سيره امامان معصوم (ع)، نماز، قرآن و فرهنگ‌هاي اصيل اسلامي بهترين سلاح مبارزه با جنگ نرم دشمن محسوب مي‌شود.
مطهري‌فر با اشاره به اينكه براي تجهيز مجتمع فرهنگي و هنري نور نهبندان مبلغ 400 ميليون ريال اعتبار هزينه شده، عنوان كرد: اين مجتمع با تجهيزات لازم و كافي از اين پس محل برگزاري همايش‌ها و جشنواره‌ها است.
انتهاي پيام/ن20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها