عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

افكار: با كمي دقت مي‌توانستيم مهرام را شكست دهيم

افكار: با كمي دقت مي‌توانستيم مهرام را شكست دهيم
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:32 ب.ظ

نبايد اجازه مي‌داديم كار به وقت اضافه كشيده شود؛
افكار: با كمي دقت مي‌توانستيم مهرام را شكست دهيم

خبرگزاري فارس: مدير تيم بسكتبال راه‌و‌ترابري قم گفت: نبايد اجازه مي‌داديم تا كار به وقت اضافه كشيده شود زيرا با كمي دقت مي‌توانستيم مهرام تهران را شكست دهيم.

حسن افكار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم تصريح كرد:‌ بازيكنان ما در ديدار حساس هفته چهاردهم ليگ برتر بسكتبال باشگاه‌هاي كشور يكي از بهترين بازي‌هاي خود در اين فصل را به نمايش گذاشتند و به نظر من با كنترل جريان بازي مي‌توانستيم مهرام را در خانه خود ببريم.
وي در حالي كه چهارمين شكست راه‌و‌ترابري قم در ليگ برتر بسكتبال مقابل مهرام رقم خورد، تصريح كرد: تيم بسكتبال راه‌و‌ترابري قم در هشتمين ديدار خارج از خانه خود در ليگ برتر بسكتبال در حالي مغلوب مهرام تهران شد كه انصافا مستحق باخت در اين ديدار نبود.
مدير تيم بسكتبال راه‌و‌ترابري قم با بيان اينكه دور برگشت از مسابقات ليگ برتر بسكتبال باشگاه‌هاي كشور دوشنبه شب با انجام پنج مسابقه همزمان در شهرهاي مختلف كشورمان پيگيري شد، بيان داشت: در جدال مدعيان براي كسب عنوان قهرماني بين راه‌و‌ترابري قم با مهرام تهران بازي در شرايطي به سود حريف تهراني به پايان رسيد كه نسبت به اين تيم سرتر بوديم و آنها مزد تجربه بازيكنان خود را گرفتند.
وي يادآور شد:‌ ديدار تيم‌هاي بسكتبال راه‌و‌ترابري قم و مهرام تهران از هفته چهاردهم ليگ برتر در سالن مجموعه ورزشي آزادي تهران برگزار شد كه در پايان تيم مهرام تهران توانست راه‌وترابري قم را در جدالي سخت و نفسگير با حساب 91 بر 81 شكست دهد.
افكار بيان داشت: اين ديدار جذاب و پاياپاي كه در وقت قانوني با نتيجه‌ 74 بر 74 به پايان رسيده بود، در وقت اضافه به سود مهرام به پايان رسيد و اين در حاليست كه تيم مهرام دو كوارتر آغازين ديدار را با نتايج 21 بر 19 و 19 بر 18 به سود خود به پايان رساند اما كوارتر سوم را با نتيجه‌ 20 بر 12 مقابل بازيكنان با انگيزه تيم بسكتبال راه‌و‌ترابري قم شكست خورد.
وي عنوان داشت: تيم مهرام در كوارتر چهارم با درخششي كه از خود نشان دادند، توانست با نتيجه‌ 22 بر 9 به پيروزي برسد و ديدار را به تساوي بكشاند ولي اين تيم در وقت اضافه با درخشش كريس ويليامز و شيخ سمب توانست چهارمين شكست راه‌و‌ترابري قم را رقم بزند.
راه‌‌ترابري قم مقابل مهرام تهران در حالي در اين مسابقه حساس تن به شكست داد كه تا پايان ديدارهاي هفته چهاردهم ليگ دسته برتر بسكتبال باشگاه‌هاي كشور، با كسب 10 پيروزي و چهار باخت 24 امتيازي شد و در مكان چهارم جدول ايستاد.
انتهاي پيام/آ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها