عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رئيس جديد هيئت تيراندازي بسيج قم معرفي شد

رئيس جديد هيئت تيراندازي بسيج قم معرفي شد
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:33 ب.ظ

با حكم شانقي؛
رئيس جديد هيئت تيراندازي بسيج قم معرفي شد

خبرگزاري فارس: مركز تربيت‌بدني بسيج و سپاه علي‌بن ابيطالب (ع) استان قم رئيس جديد هيئت تيراندازي بسيج و سپاه قم را معرفي كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، جعفر شانقي سرپرست مركز تربيت ‌بدني بسيج و سپاه علي‌بن ابيطالب (ع) استان قم امروز با حكم رسمي خود كريم حيدري از ورزشكاران با سابقه و نيروهاي بازنشسته سپاه را به عنوان رئيس جديد هيئت تيراندازي بسيج و سپاه قم معرفي كرد.
كريم حيدري كه 10 سابقه فعاليت در اين رشته ورزشي را دارد و همواره عضو ثابت تيم‌هاي اعزامي تيراندازي استان و سپاه به مسابقات مهم كشوري بوده است، هم‌اكنون مدارك مربيگري درجه 2 و داوري درجه 2 فدراسيون تيراندازي كشورمان را نيز در اختيار دارد.
حيدري در حالي مسئوليت رياست هيئت تيراندازي بسيج و سپاه علي‌بن ابيطالب (ع) استان قم را پذيرفت كه پيش از اين حسين مهره‌ساز رئيس فعلي هيئت تيراندازي قم اين مسئوليت را بر عهده داشت.
همچنين مسئوليت رياست هيئت تيراندازي بسيج و سپاه علي‌بن ابيطالب (ع) استان قم در حالي به صورت رسمي از سوي مركز تربيت بدني سپاه به كريم حيدري سپرده شد كه وي با وجود برخورداري از سابقه طولاني و توانمندي در اين رشته ورزشي، در حال حاضر مسئوليتي در هيئت تيراندازي استان قم ندارد.
رئيس جديد هيئت تيراندازي بسيج و سپاه علي‌بن ابيطالب (ع) استان قم پيش از اين به مدت پنج سال سابقه مسئوليت هيئت تيراندازي لشگر پياده 17 علي‌بن ابيطالب (ع) قم را بر عهده داشته است.
با توجه به اينكه رشته ورزشي تيراندازي از جمله رشته‌هايي است كه تعداد ورزشكاران زيادي در آن به فعاليت مي‌پردازند و استعدادهاي بسيار زيادي نيز در بسيج و سپاه قم دارد، رئيس جديد اين هيئت را معرفي شد تا امور هيئت قوي‌تر و سريع‌تر از گذشته در راستاي توسعه اين رشته در بسيج و سپاه پيگيري شود.
انتهاي پيام/آ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها