عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رقابت‌هاي ميني‌گلف در قم برگزار مي‌شود‌

رقابت‌هاي ميني‌گلف در قم برگزار مي‌شود‌
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:33 ب.ظ

دبير هيئت گلف استان قم:
رقابت‌هاي ميني‌گلف در قم برگزار مي‌شود‌

خبرگزاري فارس: دبير هيئت گلف قم از برگزاري رقابت‌هاي قهرماني ميني گلف در استان خبر داد.

حميد جليلي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم‌ تصريح كرد:‌ هيئت گلف علاوه بر فعاليت در بخش قهرماني، تلاش مي‌كند در راستاي همگاني كردن اين رشته ورزشي در قم نيز گام‌هاي موثري بردارد و به همين منظور رقابت‌هاي ميني ‌گلف را برگزار مي‌كند.
وي ادامه داد: در نخستين گام براي همگاني كردن بيش از پيش رشته ورزشي گلف در استان قم، به سراغ مدارس و محيط‌هاي آموزشي رفتيم تا اين مهم را از دانش‌آموزان و در رده‌هاي سني پايه آغاز كنيم تا در آينده نتايج بهتري به دنبال داشته باشد.
دبير هيئت گلف استان قم خاطرنشان كرد: در همين راستا امروز رقابت‌هاي ميني گلف در آموزشگاه پسرانه محمدي كاشاني منطقه يك آموزش و پرورش شهر مقدس قم برگزار مي‌شود، ضمن اينكه بعد از پايان اين مسابقات، اين مسابقات با همكاري هيئت گلف و تربيت بدني آموزش و پرورش در ساير آموزشگاه‌ها و مقاطع تحصيلي مختلف در قم برگزار خواهد شد.
وي در ادامه به برگزاري مسابقات گلف گراميداشت سالروز ميلاد با سعادت رسول گرامي اسلام (ص) در قم خبر داد و افزود: اين رقابت‌ها با عنوان جام وحدت امسال نيز همچون سال گذشته با حمايت فدارسيون گلف در استان قم برگزار مي‌شود.
جليلي اظهار داشت: امسال گلف‌بازان قم در دو بخش آقايان و بانوان در رقابت‌هاي گلف كشور در رقابت‌هاي مختلف خارج از استان نيز شركت كرده‌اند، ضمن اينكه هيئت گلف استان قم در اسفند ماه ميزبان رقابت‌هاي گلف جام وحدت با حضور گلف‌بازان برتر كشور خواهد بود.
وي اضافه كرد: تركيب تيم‌هاي گلف آقايان و بانوان قم به منظور شركت در مسابقات گراميداشت هفته وحدت مشخص شده است و رقابت‌هاي بخش آقايان گلف جام وحدت بعد از دو دوره برگزاري موفق در استان قم، امسال براي سومين بار در قم برگزار مي‌شود.
دبير هيئت گلف استان قم عنوان داشت: گلف‌بازان قم هم در بخش آقايان و هم در قسمت بانوان، امسال در تمام ميادين و رقابت‌هايي كه از سوي فدراسيون برگزار شد، حضور داشته و با استان‌هايي كه سابقه خوبي در اين رشته ورزشي دارند، رقابتي پاياپاي را انجام دادند.
وي با اشاره به گام‌هاي رو به پيشرفت اين رشته در قم تصريح كرد: از اينكه گلف استان قم در سال‌هاي اخير به خوبي مسير موفقيت را پيموده است، بسيار خوشحاليم و به همين منظور با حمايت از تمام گلف‌بازان عضو تيم‌‌هاي استان براي موفقيت‌هاي آينده تلاش مي‌‌كنيم.
وي خاطرنشان كرد: گلف از جمله رشته‌هايي است كه تمام افراد جامعه بدون محدوديت خاصي و با كمترين امكانات مي‌توانند به آن بپردازند، ضمن اينكه رشته‌اي است كه مي‌تواند سبب جذب خانواده‌ها به سوي محيط شاد و مفرح ورزش شود و قطعا در راستاي جذب مردم به آن تلاش بيشتري خواهيم كرد.
انتهاي پيام/آ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها